Reguliuojamo aukščio stalas Mix 70x60cm

545,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Reguliuojamo aukščio stalas Mix teisingas pasirinkimas ergonomiškai darbo vietai. Ypač namuose, kur nėra daug laisvo ploto dideliam darbo stalui. Kilnojami stalai Mix lengvai pritaikomi ir biuruose, ypač tinka darbui grupėse, mobilūs ir kompaktiški.

Reguliuojamo aukščio stalas Mix nereikalauja daug vietos, o funkcijas turi analogiškas, kaip ir kiti stalai. Pagrindinis skirtumas nuo elektra reguliuojamo aukščio stalų – kilnojimo mechanizmas. Tai, kad stalui MIX nereikia elektros maitinimo, yra privalumas. Jeigu jums darbui nereikia didelio stalviršio ploto, jeigu jūs dirbdami daug judate ir darbo stalas jums reikalingas tik nešiojamam kompiuteriui ir užrašams – šis stalas idealus pasirinkimas.

Stalo MIX su medžio fenruotės stalviršiu kaina 428 eur.

Dydis:

  • 60 x 70cm (plotis, gylis), aukštis 70-110cm.

Spalva:

  • Galimos stalviršio spalvos: šviesiai pilkas, tamsiai pilkas, baltas, juodas, beržo spalvos bei ąžuolo laminatai.
  • Kojos – baltos arba pilkos spalvos.

Daugiau informacijos apie reguliuojamo aukščio stalus rasite čia>>.

Papildomai galima užsakyti įvairius darbo stalų aksesuarus tokius kaip: lovys laidams, rozečių blokas, pertvaros ir kt. Taip pat pasirinkti galite antibakterines savybes turintį stalviršį.

Reguliuojamo aukščio stalas MIX, papildomi techniniai duomenys:

  • Reguliuojamas aukštis dujinės spyruoklės mechanizmu;
  • Dešnėje stalviršio apatinės dalies pusėje yra pritvirtinta rankenėlė leidžianti  reguliuoti stalo aukštį 40cm. diapazone;
  • Stalo koja yra U formos, tačiau nėra didesnė nei stalviršis, bei neišlenda už jo ribų, todėl stalus lengvai galimi statyti vienas šalia kito, bei dirbti grupėse.

Kiti Isku reguliuojamo aukščio stalai čia >>>.

Pagaminta: Suomijoje.

Rekomenduojame skaityti apie namų biuro interjerą >>>>.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233