Darbo kėdė Still Light S1 28

868,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas
Darbo kėdė Still Light ergonomiška, be galo patogi ir kokybiška. Kartu su reguliuojamo aukščio stalu sukursite sveiką ir patogią darbo vietą tiek biure, tiek namuose.
Kėdės – svarbus darbo įrankis. Tai ne šiaip sau pasisėdėjimui skirtas baldas, o tas, kuriam po ilgos darbo dienos pasakysite – ačiū! Laikinai darbas su nešiojamu kompiuteriu lovoje ar prie valgomojo stalo gali atrodyti patogus. Tačiau taip padirbę ilgesnį laiką suprasite, kad taisyklinga kūno padėtis dirbant sėdimą darbą yra labai svarbi ne tik jūsų fizinei būklei, bet ir darbo kokybei. Taisyklingai sėdėdami reikiamame aukštyje išvengsite įtampos raumenyse, skausmų kaklo ir pečių juostoje. “Isku” siūlo dizainerio Antti Olin sukurtas biuro kėdes “Still”. Žema ir tvirta darbo kėdė pasižymi universaliu reguliavimu (sėdimosios dalies aukštis ir gylis, nugaros atramos aukštis). Galimybė komplektuoti su mechanizmu, kuris sėdimosios dalies ir nugaros atramos pasipriešinimą automatiškai pritaiko prie sėdinčiojo svorio. Galima pasirinkti modelį su porankiais arba be jų. Kėdės penkiakampė kryžmė gali būti chromuota, pilkos arba juodos spalvos. Sinchronizavimo mechanizmas S1 yra derinamas rankiniu būdu pagal sėdinčiojo svorį. S2 reguliavimo mechanizmas prisitaiko pagal svorį automatiškai. Ranktūriai (penki modeliai) pasirinktinai. Pusiau minkšti ratukai su stabdžiais, slėginis aukščio reguliavimo mechanizmas, sėdimosios vietos gylio ir nugaros atramos aukščio reguliavimas.
Matmenys: sėdynė P47 x G48 cm, nugarėlė P44 x A59 cm (plotis, gylis, aukštis).Reguliavimas: nugarėlės aukščio reguliavimas – 7 cm (posvyrio kampas -32°/-7°),  sėdynės gylis – 10 cm (posvyrio kampas -5°/0°), porankiai – reguliuojami 2 kryptimis – aukštis, plotis.

*Kaina nurodyta juodos kėdės su porankiais ir juoda kryžme.

Mechanizmas: S1 nugarėles ir sėdynės judėjimo sinchronizavimo mechanizmas reguliuojamas rankiniu būdu.
Išbandykite ją ir darbo kėdė Still Light bus jūsų produktyvumo ir sveikatos garantas!
 
 
Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233