Kontinentinė lova Unigold Haave 180x200cm

3 495,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Lova Jenkki Unigold Haave 180x200cm. Lova neabejotinai yra vienas svarbiausių baldų visoje buityje, nes lovos kokybė lemia miego kokybę. O tai labai svarbu kasdieniame gyvenime, įtakoja mūsų sveikatą bei nuotaiką. Taigi ryšys logiškas – jei nori kokybiško gyvenimo, daugiau energijos ir geresnio miego – reikia investuoti į miegamojo lovą.

Lova Jenkki Unigold Haave – tai atnaujintos Unigold serijos lova pagaminta Suomijoje su dar geresniu čiužiniu, nei iki šiol. Rekomenduojama nenorintiems spyruoklinių čiužinių, mėgstantiems “klampius” lovų čiužinius. Haave lovos čiužinys pagamintas iš klampaus viskoelasto su ergonominėmis zonomis, puikiai prisitako prie miegančiojo žmogaus kūno.

Čiužinio sandara: 17cm viskoelastinis 35kg/m3 porolonas su vertikaliomis įpjovomis (gilesnės priekyje ir gale, trumpesnės per vidury). Bei 4cm viršutinis viskoelasto 80kg/m3 sluoksnis užtikrinantis tvirtumą, stabilumą. Pagrindinis čiužinys sudarytas iš dviejų 90cm pločio čiužinių, esančių viename užvalkale. Tai suteikia galimybę rinktis skirtingo standumo čiužinius, jeigu lova naudojasi su asmenys skirtingo svorio ar mėgstantys skirtingą čiužinio kietumą.

Galimi dydžiai: 160x200cm; 180x200cm; Bendras aukštis 56cm be kojelių.

Kaina nurodyta 180cm pločio lovos.

Čiužinio standumai: M 1,8 / 1,7 mm minkštesnio standumo ir L 2,0 / 1,8 mm. vidutinio standumo.

Lova aptraukta aukštos kokybės audiniu, kuris yra trijų spalvų: šviesiai pilka, tamsiai pilka ir smėlio spalvos. Kaina nuo spalvos nepriklauso.

Haave rėmo lovos komplektą sudaro:

  • Kokybiškas 180 × 200 cm viskoelastinio porolono zoninis čiužinys;
  • Čiužinio užvalkalas 180 × 200 cm;
  • Dvi Ilo kušetės 90x200cm (pagrindas);
  • Juodo metalo kojelės 12 cm (kitų spalvų ar metalinių kojelių, skirtingų aukščių teiraukitės pas mus);
  • Antčiužinis Haave 180x200cm – 6cm storio lygus Formax 65 viskoelasto su užvalkalu, kurį galima skalbti 60 laipsnių temperatūroje. Užvalkalas turi užtrauktuką. Audinys 100% poliesteris.

Nuotraukoje matomos pagalvėlės į kainą neįskaičiuotos.

Visi Unigold lovų kolekcijos čiužiniai ir antčiužiniai yra pripažinti Alergijos asociacijos (Allergy, Skin and Asthma Association Allergy ID®).

Nuotraukoje esančios pagalvėlės į kainą neįskaičiuotos.

 

Papildoma informacija
Gobelenas

Šviesiai pilkas, Šviesiai rusvas, Tamsiai pilkas

Kojelės

Classic juodas metalas 12 cm

Čiužinio tipas

M+M, M+L, L+L

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233