Lentyna Classic

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Turbūt šiandien nė vienas neįsivaizduojame savo gyvenimo be patogios, talpios lentynos. Praėjo ir jau seniai praeityje liko tie laikai, kai namai būdavo užgriozdinami visiškai nepraktiškomis, daugiau vietos užimančiomis spintomis ar lentynomis nei kad jose pačiose tilpdavo. Atsižvelgdama į klientų poreikius, “Isku” kuria praktiškus, daug vietos neužimančius, tačiau ypatingai talpius baldus.

Vienas iš tokių baldų yra lentyna “Classic”. Jau pats jos pavadinimas išduoda, kokio stiliaus tai baldas. Lentyna sudaryta iš daug pertvarėlių ir neturi durelių. Tai leidžia improvizuoti su turimais daiktais ir ne tik panaudoti lentyną pagal jos tiesioginę paskirtį, bet ir paįvairinti visą kambario interjerą jaukiomis detalėmis. Tai gali būti ir įdomesnė vaza, ir spalvinga gėlė… Apačioje esantys stalčiukai puikiai tiks dokumentams ar kitiems svarbiems daiktams laikyti. Esame tikri, kad “Classic” atras savo vietą kiekvieno stiliaus namuose.

“Classic” pagaminta iš kruopščiai atrinktos suomiškos pušies. Šviesi medienos spalva pagyvins bendrą kambario atmosferą, o suomiška kokybė leis mėgautis lentyna “Classic” ilgus metus. Prie šios lentynos galime pasiūlyti ir “Classic” baldų linijos rašomąjį stalą. Galbūt tai galėtų tapti puikiu komplektu jūsų vaikų ar darbo kambariui?

Matmenys: P235 cm x G32.2 cm x  A208 cm (plotis x gylis x aukštis).

Lentyna “Classic” jūsų jau laukia! Užsukite jos pasiimti!

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233