Komoda „Benson“

0000153310

Komoda „Benson“

0000153310
Kaina
1 197,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Pažvelkite į dar vieną švedų gamybos komodą - "Benson". Pirmiausia, kas šauna į galvą - lyg ir neišskirtinė, bet kažkuo traukia ir labai miela. Grožis paprastume: madinga ir minimalistinė, bet elegantiška! Labai panaši į "Alison" serijos komodą, skiriasi tik balinto beržo spalva.

"Benson" komoda neįprasta tuo, kad neturi stalčių. Tai dvejų durelių komoda, labiau primenanti indaują. Dėl savo paprastumo ir subtilumo plačiai pritaikoma. Ji gali pasitarnauti ir kaip dokumentų spintelė, ir kaip indauja tiek biure, tiek namuose. Be abejo, "Benson" komoda gali stovėti ir miegamajame, ir svetainėje, net grožio salone. Lengvai priderinama prie kitų baldų, bet pakankamai funkcionali ir viena. Pavyzdžiui, jūsų namų koridoriuje. Įsivaizduokite virš jos dailų pastelinį arba grafikos paveikslą, ir ant paviršiaus pastatytus foto rėmelius arba dailų suvenyrą. Toks baldas bus tikra puošmena šiuolaikinio modernaus interjero namuose! 

Tokio stiliaus baldai labai praktiški ir naudingi. Tai moderni, skandinavišką stilių primenanti, komoda. "Benson" komodos kojelės tvirtos, medinės. Jų aukštis leis lengvai išvalyti po baldu susikaupusias dulkes.  

Matmenys: P135 x G39 x A87cm, (plotis, gylis, aukštis).

Apžiūrėkite ir "Benson" serijos valgomojo komplektą, vitriną. Rasite ir daugiau skirtingo dydžio stalų, pagalbinę lentyną. Šie elegantiški, natūralaus balinto medžio spalvos baldai sukurs išskirtinį jaukumą ir harmoniją jūsų namuose.

 

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje