Staliukas, ąžuolo paviršius, Bergen 50x50x51cm

BERGEN3

Staliukas, ąžuolo paviršius, Bergen 50x50x51cm

BERGEN3
Kaina pradedant nuo
295,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Žurnalinis staliukas staliukas - kompaktiškas, praktiškas ir stilingas!

Nedidelis staliukas daugeliui atlieka svarbų vaidmenį namų interjere. Dalis mūsų, be šio baldo neįsivaizduojame savo namų poilsio zonos. Kitiems - tai "nematomos" zonos baldas, būtinas bendravimui. Pavartę namų interjero žurnalus, pamatysite, kaip ant kavos, žurnalinių staliukų kuriamos dekoratyvinės interjero kompozicijos iš prabangių vazų, žvakidžių, indų. Pamirštant praktiškumą, renkamės stilių, dizainą bei grožį..

Šis "Bergen" staliukas žemesnis, ąžuoliniu paviršiumi. Išskirtinis savo optimaliu dydžiu. Nedidelio stalviršio dėka, jis gali būti ir pagalbinis baldas, ir interjero dizaino elementas, puošmena. Jis puikiai tiks ir greta lovos miegamajame, šalia krėslo svetainėje. O pastatytas prieškambaryje - sukurs puikų pirmą įspūdi pas jus užsukusiems svečiams. Ir be abejo, vis dar tinkamas dydis kavai ar arbatai išgerti. "Rustic" ąžuolo paviršius gražus savo natūralumu, būdingas skandinaviškam stiliui. Baldai su medžio elementais lengvai pritaikomi įvairiuose interjeruose, ypač su tokiu moderniu pagrindu, kaip šis. Staliuko rėmas tvirto dizaino: tarsi tuščiaviduris kubas, pagamintas iš juodai dažyto metalo. Rinktis galima ir nedažytą, metalo spalvos rėmą.

Matmenys: P50 x G50 x A51cm, (plotis, gylis, aukštis). Pasirinkti galite ne tik stalviršio ar rėmo spalvą, bet ir staliuko aukštį: mėgstantiems itin žemus baldus siūlome 43cm aukščio variantą. Šį "Bergen" staliuką galite statyti visur, o gražūs nuotraukų rėmeliai, gėlė ar vaza papuoš jį dar labiau!
Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje