Suolas „Idea“ 115cm

6428505

Suolas „Idea“ 115cm

6428505
Kaina pradedant nuo
326,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Minimalistinis suolas „Idea“ gražus ir daugiafunkcinis!

Suolas „Idea“ 115cm ilgio, modernaus minimalistinio stiliaus, puikiai tinka tiek viešose erdvėse, tiek namuose. Miegamajame tai gali būti, kaip pagalbinis suoliukas prie lovos, koridoriuje – kaip pagalbinis suoliukas prisėsti ir batus užsidėti. Jam tikrai rasite paskirtį ir svetainėje. Priklausomai nuo šeimos poreikių gali būti panaudojamas įvairiai – žurnalams, televizoriaus pulteliui, knygai, žadintuvui ar net kojoms pasidėti.

„Idea“ tai šiuolaikiški, tarpusavyje derantys baldai, kiurių nesudėtingas dizainas ir paprastos baltos formos derinamos su stiklo elementais. O laikui bėgant ir keičiantis poreikiams, juos visada pritaikysite kitoje vietoje. Šis "Idea" suolas yra su paminkštinta, oda vilkta pagalvėle, kuri šį suolą daro itin patogiu, sėdėjimui skirtu baldu. Nuėmus pagalvėlę šis suolas bemat tampa elegantišku ir moderniu staliuku jūsų svetainėje!

Matmenys: P115 x G35 x A45 cm, (plotis, gylis, aukštis).

„Isku“ rasite tokių pačių išmatavimų „Idea“ serijos suolą su stiklo lentyna. „Idea“ – tai šiuolaikiški, daugiafunkciniai sprendimai jūsų namams!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Tos pačios serijos prekės
  • Populiariausi lietuvoje