Antčiužinis Unigold ILO

38873-751

Antčiužinis Unigold ILO

38873-751
Kaina pradedant nuo
162,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Renkantis miegamojo lovą, paskutinis, bet ne mažiausiai svarbus momentas - antčiužinio pasirinkimas. Nes antčiužinis apsaugo jūsų pagrindinį čiužinį, kuris tokiu atveju jums tarnaus gerokai ilgiau, ir suteikia papildomo komforto kūnui.

Aukštos kokybės, naujos Unigold kolekcijos, suomiškas antčiužinis suteiks puikų jausmą ir patogumą jūsų kūnui visą naktį. Dėka jo tinkamo purumo ir minkštumo po nakties jausitės pailsėję ir pilni energijos.

"Unigold Ilo" antčiužinis populiarus dėl nelygaus, profiliuoto paviršiaus. Kūgio formos viršutinė poliuretano dalis suteikia atitinkamą purumo jausmą, gerą oro cirkuliaciją ir kūno temperatūros palaikymą nakties metu. Patvarumą, minkštumą ir antčiužinio ilgaamžiškumą užtikrina specialus ERX40 porolono užpildas. Aukštos kokybės antčiužinis dvipusis: rinktis galite lygų paviršių arba nelygų, profiliuotą kūgio formomis.

"Unigold Ilo" antčiužinio užpildas - išlaikanti formą, maloni, neyranti, neturinti kvapo medžiaga. Antčiužinio užvalkalas nuimamas užtrauktuko pagalba. Pagamintas iš poliesterio ir medvilnės, vandeniui atsparus, minkštas ir lankstus. Esant poreikiui jį galite skalbti. 160cm ir 180cm pločio antčiužiniai užtrauktukus turi iš visų keturių pusių ir užvalkalas susideda iš dviejų dalių. Tai labai patogu skalbiant. Šis antčiužinis yra tinkamas ir alergiškiems žmonėms.

Galimi matmenys: P80/90/120/140/160/180 x I200 cm; P90/180 x I210cm (plotis, ilgis). Aukštis 7cm.

Isku siūlo platų antčiužinių išmatavimų pasirinkimą. "Unigold Ilo" antčiužnius pritaikysite visoms lovoms!

*Kaina nurodyta 80x200cm dydžio.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje