Modulinė sofa Othello

2 585,00 1 551,00

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių

Lowest price per month: 2 585,00

Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas
Modulinę sofą “Othello” galima drąsiai vadinti svetainių karaliene…!
 
Tai itin plataus pasirinkimo, daug jungimo variantų bei detalių turinti, serija. Svetainė yra tarsi namų širdis, traukos centras. Čia kasdien renkasi visa šeima, čia priimame savo draugus ir svečius. Ieškantiems daug galimybių suderintų su kokybe ir funkcionalumu – sofa “Othello” tinkamas pasirinkimas. Tai didingas, modernios klasikos baldas, kuris ypač tinka erdviai svetainei. O kampinė sofa – puikus pasirinkimas ieškantiems erdvaus, patogaus baldo poilsiui visai šeimai.

Modulinių baldų dėka, iš atskirų elementų, galite susikurti individualius poreikius atitinkantį baldą. Tai labai patogu, nes jums nereikia blaškytis tarp kitų pardavėjų ar kolekcijų, kad rastumėte sau tinkamą: ar jums reikia erdvios kampinės sofos, ar trivietės kairinės, ar kompaktiškos dvivietės ir fotelio – viskas įmanoma su vienos serijos baldu “Othello”.  

“Isku” siūlo pasirinkti iš net šešių variantų medinių arba metalines kojeles. Taip pat iš gausybės audinių spalvų, bei odų. Parinkę šiai sofai metalines kojeles ir odinius apmušalus – iš kart suteiksite baldui labai reprezentatyvią, solidžią išvaizdą. Medinės kojelės ir šviesus audinys – kaip mat sušvelnins įspūdį, sofa taps šiuolaikiška, skirta šviesiam, švelniam interjerui. Rinktis galite ir skirtingas porankių formas. Galutinė sofos “Othello” kaina priklauso nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo.
 
Matmenys: P239 x G239 x A90 cm, (plotis, gylis, aukštis).
Nedvejokite ir ateikite į “Isku” baldų saloną. Sofa “Othello” – tai visiška laisvė jums! 
Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233