3-vietė sofa "Rufus"

RUFUS

3-vietė sofa "Rufus"

RUFUS
Kaina pradedant nuo
1 005,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą


Trivietė sofa "Rufus" - tobulas baldas moderniam ir klasikiniam interjerams.

Išsirinkę kokybišką, tinkamą ir prie interjero derančią sofą - ja mėgausitės ilgai. Graži ir tuo pačiu prabangi sofa sukuria jaukią atmosferą ir komfortą.

Modernios klasikos stiliaus sofa visada išliks madinga. Jai ypač dera odiniai apmušalai, paverčiantys ją ypatingai solidžiu baldu. Paprastas, bet dailus dizainas ir forma. Atlošas dekoruotas siūlėmis ir sagutėmis. „Rufus sofos išsiskiria ir savo sėdimąja dalimi. Visų dydžių sofos turi vientisą sėdėjimui pagrindą, dekoruotą siūlėmis kaip ir sofos atlošas. "Rufus" patogi sėdėjimui ir praktiška. Jos sėdimoji dalis ir atlošas yra nuimami. Tad prireikus lengvai ją išvalysite.

Ši 3-vietė sofa patogiai talpina tris suaugusius. Fotelis ar mažesnė 2-vietė sofa, bei stilingas „Air“ staliukas deramai užpildys jūsų svetainės erdvę.

Sofos "Rufus" rėmas tvirtas, patvarus. Pagamintas ir medienos faneros. Kokybiško baldinio užpildo tankis 35kg/m3, užtikriną maksimalų komfortą. Patogiai išformuotas atlošas bei sėdimoji dalys. Kojelės metalinės, suteikia lengvumo ir dar daugiau modernumo. Sofai rinktis galima medžiaginius arba odinius apmušalus. Nuo pasirinktų matmenų ir apmušalų priklausys galutinė baldo kaina.

Matmenys: P230 x G96, A79 cm (plotis, gylis, aukštis).

"Rufus" siūlo ir 2-vietę ar kampinę sofas. Tai be abejonės ilgaamžis patogus ir solidus baldas tiek biurui, tiek namams. Papildykite namų interjerą nesenstančio dizaino komfortišku ir prabangiu baldu!

*Nurodyta kaina su gobelenu.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje