Kampinė sofa, modulinė "Inkoo" 302x145cm

3534-000-00016

Kampinė sofa, modulinė "Inkoo" 302x145cm

3534-000-00016
Kaina pradedant nuo
2 896,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

„Inkoo“ kampinė sofa – tobula erdviai ir didelei svetainei užpildyti!

Sofa būtinas ir pagrindinis baldas įvairios paskirties patalpose. Šiuolaikinių privačių namų architektūroje dažnai sutinkame erdvias svetaines. Dažniausiai virtuvė, valgomasis ir poilsio erdvės yra sujungtos į vieną. Maži, kompaktiški baldai tokiuose namuose tarsi išnyksta. Todėl pasirikimas turi būti teisingas ir labai gerai apgalvotas. Čia į pagalbą Isku siūlo modulinius baldus. Taigi, kaip optimaliai ir stilingai užpildyti itin didelės svetainės erdvę?

Siūlome pažvelgi į labai praktišką modulinių baldų serijos "Inkoo" kampinę sofą. Stebėtinai universali, suteikianti be galo daug komforto ir neapsakomai stilinga!

„Inkoo“ modulinės technologijos dėka galite susikurti savo individualų minkštųjų baldų komplektą, kuris idealiai užpildys jūsų erdvę ir atitiks visus poreikius. Didelė kampinė „Inkoo“ sofa idealiai užpildys bendrąją erdvę. Ji puikiai tiks tiek namuose kasdieniams poreikiams, tiek svečiams priimti. Modernaus ir skandinaviško stilių derinio dėka, tai tobulas baldas ir biuro patalpoms. Sofos forma gan paprasta, aptaki ir elegantiška. Taigi puikiai žiūrisi ir neapsunkina erdvės. Mėgstantys daugiau detalių, sofą papuošti gali skirtingų spalvų pagalvėlėmis.

"Inkoo" baldų išskirtinumas - atlošo ir sėdimosios dalių užvalkalai yra nuimami. Tai labai praktiška ir naudinga tiek norint išvalyti baldą, tiek nusprendus atnaujinti apmušalus. Juk tai labiausiai nusidėvinčios dalys. Tai ne tik ilgalaikė investicija, bet ir svarbi jūsų namų interjero detalė. Metalinės sofos kojelės suteikia dar daugiau modernumo ir lengvumo, tačiau pasirinkti galite ir medines kojeles. Gamintojas siūlo platų gobelenų ir odų pasirinkimą. Spalvų ir apmušalų rūšies pasirinkimas labai įtakoja galutinį rezultatą. Be abejo, populiariausios yra klasikinės juoda ir balta spalvos, bei skandinaviški šviesūs ir pilkšvi atspalviai. Pasirinkti galite ir baldo užpildų tipą – standesnį ar labiau „pūstą“.


Matmenys: P302x145cm, G90xA84cm, (plotis, gylis, aukštis).

„Inkoo“ serijoje rasite ir įvairių dydžių mažesnes sofas, fotelį bei pufą.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje