Valgomojo stalas, išskleidžiamas, baltas, Eminence 160/210/260x90cm

31829-200

Valgomojo stalas, išskleidžiamas, baltas, Eminence 160/210/260x90cm

31829-200
Kaina pradedant nuo
1 928,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Itališko dizaino valgomojo stalai "Eminence" - netikėtumų kupina naujiena!
Isku pristato naujus "Connubia" Italų gamintojo valgomojo stalus. Tai išskirtiniai, rafinuoto dizaino, funkcionalūs stalai.
Pagrindinė jų ypatybė - medžiagiškumo įvairovė ir kokybiškas išskleidimo mechanizmas. Dėka skirtingų medžiagų derinio, šie stalai lengvai pritaikomi ne tik itin moderniame interjere.
Medžio, metalo, stiklo, keramikos ir kokybiško laminato dėka išgaunamas tobulas vaizdas. Nepaisant lengvos elegantiškos formos, jie itin tvirti. Išskleidimo mechanizmas, esantis po stalviršiu taip pat nei kiek neapsunkina stalo dizaino. Tobulo dizaino ir stalo prailginimo funkcijos dėka, valgomojo stalai "Eminence" lengvai pritaikomi kasdieniams jūsų poreikiams.
Šis, klasikinės ir visada madingos baltos spalvos, stalas - ilgiausias. Dėka dviejų 50cm prailginimų galite suruošti vaišes daugiau nei dešimčiai žmonių. Tai labai lengva, patogu ir praktiška, juk kasdien itin ilgo stalo mums nereikia.
Stalo rėmas ir kojos pagamintos iš tvirto medžio masyvo, dažyto matine balta spalva. Stalviršis - plokštė dengta taip pat matinės baltos spalvos laminatu.
Šis "Eminence" modelis savitas tuo, kad balta spalva ir tvirtos kojos suteikia jam klasikos įspūdį. Taigi toks stalas puikiai tiks tiek moderniame, tiek modernios klasikos ar skandinaviškame namų interjere. Gražiai greta jo žiūrisi taip pat stambesnėmis kojomis, modernios "Led Wood" baltos kėdės. Tačiau priderinti galima ir kitas, Isku asortimente esančias, kėdes, pavyzdžiui, "Ella" ar "Sara". Jų dėka šis "Eminence" valgomojo komplektas įgaus maksimaliai klasikinį stilių.

Matmenys: I160/210/260cm x G90cm x A76cm, (ilgis, gylis, aukštis).

Išskleidžiamas stalas "Eminence" - tobulam interjerui!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje