Valgomojo stalas, išskleidžiamas, baltas, Eminence 130/180x90cm

31829-202

Valgomojo stalas, išskleidžiamas, baltas, Eminence 130/180x90cm

31829-202
Kaina pradedant nuo
1 424,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Itališko dizaino valgomojo stalai "Eminence" - netikėtumų kupina naujiena!
Isku pristato naujus "Connubia" Italų gamintojo valgomojo stalus. Tai išskirtiniai, rafinuoto dizaino, funkcionalūs stalai.
Pagrindinė jų ypatybė - medžiagiškumo įvairovė ir kokybiškas išskleidimo mechanizmas. Dėka skirtingų medžiagų derinio, šie stalai lengvai pritaikomi ne tik itin moderniame interjere.
Medžio, metalo, stiklo, keramikos ir kokybiškos faneros dėka išgaunamas tobulas vaizdas. Nepaisant lengvos elegantiškos formos, jie itin tvirti. Išskleidimo mechanizmas, esantis po stalviršiu taip pat nei kiek neapsunkina stalo dizaino. Tobulo dizaino ir stalo prailginimo funkcijos dėka, valgomojo stalai "Eminence" lengvai pritaikomi kasdieniams jūsų poreikiams.

Šis valgomojo stalas "Eminence" turi viena 50cm prailginimą, esantį stalviršyje. Mechanizmas sukurtas "knygos atvertimo" principu. Lengvai ir greitai kompaktišką, 130cm stalą paversite tinkamu visos šeimos pietums. Stalo kojos ir rėmas pagamintas iš itin tvirto "satin steel" spalvos metalo. Jis puikiai dera prie matinio baltos spalvos laminuoto stalviršio. Šio stalo forma ir dizainas itin elegantiškas, o balta spalva jūsų interjerui suteiks dar daugiau šviesos, romantikos ir lengvumo. Šį valgomojo stalo "Eminence" modelį taip pat nesunkiai priderinsite modernios klasikos, skandinaviškame arba visai moderniame interjere. Greta dailiai žiūrėsis "Easy", "Academy" ar "Led" kėdės.

Matmenys: I130+50cm x G90 x A76cm, (Ilgis, gylis, aukštis).
Išskleidžiamas stalas "Eminence" - jūsų tobulam interjerui!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje