Valgomojo stalas, išskleidžiamas, pilkas, Eminence 160/210x90cm

31829-2011

Valgomojo stalas, išskleidžiamas, pilkas, Eminence 160/210x90cm

31829-2011
Kaina pradedant nuo
2 318,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą


Itališko dizaino valgomojo stalai "Eminence" - netikėtumų kupina naujiena!
Isku pristato naujus "Connubia" Italų gamintojo valgomojo stalus. Tai išskirtiniai, rafinuoto dizaino, funkcionalūs stalai.
Pagrindinė jų ypatybė - medžiagiškumo įvairovė ir kokybiškas išskleidimo mechanizmas. Dėka skirtingų medžiagų derinio, šie stalai lengvai pritaikomi ne tik itin moderniame interjere.
Medžio, metalo, stiklo, keramikos ir kokybiškos faneros dėka išgaunamas tobulas vaizdas. Nepaisant lengvos elegantiškos formos, jie itin tvirti. Išskleidimo mechanizmas, esantis po stalviršiu taip pat nei kiek neapsunkina stalo dizaino. Tobulo dizaino ir stalo prailginimo funkcijos dėka, valgomojo stalai "Eminence" lengvai pritaikomi kasdieniams jūsų poreikiams.

Šis valgomojo stalas "Eminence" turi viena 50cm prailginimą, esantį stalviršyje. Mechanizmas sukurtas "knygos atvertimo" principu. Lengvai ir greitai 160cm stalą paversite tinkamu visos šeimos pietums. Stalo kojos ir rėmas pagamintas iš itin tvirto, matine balta spalva dažyto, metalo. Jis puikiai dera prie pilkos stalviršio. Stalviršis yra šio modelio išskirtinumas ir didžiausias privalumas: medis dengtas specialia akmens keramikos danga. Ši danga ypač atspari įbrėžimams, aukštai temperatūrai ir labai lengvai prižiūrima. Toks valgomojo stalas be rūpesčių tarnaus jums ilgai. Stalo forma ir dizainas itin elegantiškas, o baltos ir pilkos spalvų derinys papuoš modernių namų interjerą. Greta dailiai žiūrėsis "Easy", "Academy" ar kitos valgomojo kėdės iš Isku asortimento.

Matmenys: I160+50cm x G90 x A76cm, (Ilgis, gylis, aukštis).
Išskleidžiamas stalas "Eminence" - užtikrintai ilgalaikė investicija jūsų tobulam interjerui!

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje