Saulės skėčio pagrindas Mito 30kg

191,00

Užsakius, pristatymo terminas 1-3 savaitės

Lowest price per month: 309,00

Turime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Saulės skėčio pagrindas Mito pagamintas iš kvadrato formos marmurinio pagrindo ir yra 30kg svorio. Mito pagrindas yra ir 40kg svorio. Tai mažiausias svoris skirtas tvirtai laikyti atitinkamo dydžio skėtį. Tinkamas visiems Reggio skėčiams.

Kad galėtumėte be rūpesčių saulėtą dieną mėgautis pavėsiu, įsigykite tvirtą ir patikimą stovą skėčiui. Orai kartais nenuspėjami, taigi negalite žinoti, kada užeis vėjo gūsis. O jeigu pamiršite suskleisti saulės skėtį nakčiai – nesukite dėl to galvos ir ramiai miegokite.

Rinkdamiesi stovą skėčiui įvertinkite pagrindo formą, svorį, skėčio diametrą, paviršių, ant kurio laikysite skėtį. Isku rasite 25, 30, 40 ir 100 kilogramų pagrindus. Pasitarkite su mūsų specialistais ir išsirinkite sau tinkamiausią. 
 
Matmenys: 45x45cm. Tinka skėčiams, kurių stiebo skersmuo 35-54cm.
Savybės: su ratukais ir rankenėle.
Medžiagos: granito akmuo.
Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233