2-vietė sofa „Funkis”

1 269,00 761,40

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių

Pagal užsakymą

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Pasirinktas stilius interjere labai svarbus. Ir kartais sunku apsispręsti, kurį rinktis? Pabandykite pajausti, ko trūksta jūsų namuose. Galbūt nostalgijos ar romantikos? Tuomet jums nereikia ieškoti tinkamo sprendimo toli. Retro serijos 2-vietinė sofa “Funkis” nepriekaištingai suprojektuota šiam tikslui. Tai unikali, paprasta ir jauki sofa, kuri maloniai nuteiks jus kievieną dieną.

Spalvų paletėje yra daug variantų, iš kurių galėsite pasirinkti savo mėgstamiausią. Atraskite tobulą sofą savo namų interjerui ir mėgaukitės kasdieninėmis akimirkomis. Retro serijos sofos yra unikalūs ir individualizuoti baldai, tinkantys daugeliui namų. Ar esate jaunas, ar senas, gyvenate vienas, ar kartu su savo šeima? Retro sofa yra bet kokiu atveju tinkamas pasirinkimas patogiai pasėdėti.

Tai 2-vietė vidutinio dydžio sofa. Patalpinkite ją nedidelio buto ar namo kambaryje – tokio dydžio sofa tiks visur. Retro sofa nesenstantis modelis nubloškiantis jus į nostalgiją bei romantiką.. Be abejo, ji tiks ir jūsų biure. Tokio dydžio baldus lengvai perkelsite į kitą patalpą ar pakeisite jos vietą tame pačiame kambaryje.

Matmenys: P190 x G98 x A82 cm (plotis, gylis, aukštis).

“Funkis” serija nėra plati, tačiau joje rasite ir 3-vietę sofą bei fotelį. Tai puikiai tarpusavyje derantys, vidutinei ar mažai erdvei skirti, baldai. 


 

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233