Antimikrobiniai pufai Kivikko

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Antimikrobinė KIVIKKO baldų serija idealiai tinka viešosioms erdvėms. Šie baldai, gaminami įvairių formų ir dydžių, gali būti jungiami į mažesnes ar didesnes kompozicijas, taip sukuriant patrauklias ir originalias sėdimąsias vietas bet kokio dydžio erdvėse. KIVIKKO baldų linija pasižymi ekologiškumu. Spalvoti KIVIKKO baldų linijos elementai kuria dekoratyvumo įspūdį ir švelnina griežtų formų bei linijų aplinką. Puikiai tinka ligoninių ir priežiūros centrų erdvėms. Galimi aukščio variantai: žemas (26 cm), vidutinis (40 cm) ir aukštas (54 cm).

Isku antibakterinė danga paremta natūralaus vario ir sidabro technologija, kuri apsaugo nuo užteršimo. Antimikrobinės dangos ženkliai sumažina arba visai užkerta kelią infekcijoms, plintančioms per paviršius, ir yra idealus sprendimas baldms, skirtiems viešai erdvei. Kiekvienais metais Europoje nustatomi 3 milijonai infekcijų atvejų, ko rezultatas yra 37,000 mirčių, 16 milijonų papildomų dienų ligoninėse ir 7 bilijonai eurų sveikatos apsaugos išlaidoms padengti. Naujos medžiagos ir sprendimai gali sumažinti infekcijų ligoninėse skaičių iki 60%, ko pasekoje galime sutaupyti 4 billijonus eurų Europos biudžete. Antimikrobiniai paviršiai kaip 24/7 valikliai, aktyviai ir nenuilstamai apsaugantys nuo bakterijų plitimo.

Parduodami komplektais:

  • 4 vnt. aukšti, 4 vnt. vidutiniai, 4 vnt. žemi.
  • 8 vnt. vidutiniai, 8 vnt. žemi.
  • 4 vnt. vidutiniai, 4 vnt. žemi.
  • 4 vnt. aukšti.
  • 4 vnt. vidutiniai.
  • 8 vnt. žemi.

Pagaminta: Suomijoje.

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233