Balno formos kėdė Salli Light Swing

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Naudojantis balno tipo kėde SALLI LIGHT SWING tereikia nusistatyti tinkamą aukštį, o visą kitą padarys pati kėdė. Ši SALLI LIGHT SWING kėdė turi įprastos dviejų dalių kėdės parametrus ir prisitaiko prie visų sėdinčiojo judesių. Salli LIGHT kolekcijoje yra 3 modeliai su skirtingais reguliavimais: Salli Light (aukščio reguliavimas), Salli Light Tilt (aukščio ir posvyrio kampo reguliavimas), Salli Light Swing (aukščio reguliavimas ir posvyrio kampas automatinis visomis kryptimis). Dėl standartinių sėdimosios vietos parametrų kėdė pritaikoma tiek moterims tiek vyrams. Sėdint ant SALLI kėdės, nugara yra tokioje pat pozoje kaip stovint, todėl nugaros atrama nereikalinga. Kadangi stuburas palaiko kūno laikyseną, viršutinės kūno dalies raumenys ir pečiai gali atsipalaiduoti. Savo ruožtu apatinė nugaros dalis išlaiko savo natūralią liniją. Tokiu būdu Jūsų laikysena išlieka taisyklinga ir Jūs galite kvėpuoti giliau, todėl smegenys gauna pakankamai deguonies, o tai padeda išlaikyti budrumą ir produktyvumą.

Norint visiškai išnaudoti balno tipo kėdės potencialą, darbo stalas turėtų būti aukštesnis nei įprastai ir pageidautina – su elektroniniu aukščio reguliavimo mechanizmu. Tokį stalą galima priderinti skirtintiems darbo, sėdėjimo ir stovėjimo režimams.

Medžiagos pasirinkimas: kryžmė: juodas plastikas arba aliuminis. Sėdynė – vientisa iš poliuretano su tarpu per vidurį. Salli kėdes taip pat galima komplektuoti su įvairiais aksesuarais pagal darbo specifiką. Taip pat pasirinkimui juodas, pilkas arba raidonas sėdynės užvalkalas.

Matmenys: kryžmės diametras: 54 cm.
Reguliavimas: Vientisa sėdimoji dalis su tarpu per vidurį, reguliuojamas aukštis, posvyrio kampas automatinis visomis kryptimis.
Svoris – 6 kg. Maksimali apkrova 100 kg.
Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233