Balno formos kėdė Salli Twin

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Naudojantis balno tipo kėde SALLI TWIN tereikia nusistatyti tinkamą aukštį, o visą kitą padarys pati kėdė. SALLI TWIN prisitaiko prie visų sėdinčiojo judesių. Dėl standartinių sėdimosios vietos parametrų kėdė pritaikoma tiek moterims tiek vyrams. Sėdint ant SALLI kėdės, nugara yra tokioje pat pozoje kaip stovint, todėl nugaros atrama nereikalinga. Kadangi stuburas palaiko kūno laikyseną, viršutinės kūno dalies raumenys ir pečiai gali atsipalaiduoti. Savo ruožtu apatinė nugaros dalis išlaiko savo natūralią liniją, o dviejų dalių sėdimoji dalis apsaugo nuo nemalonaus spaudimo. Tokiu būdu Jūsų laikysena išlieka taisyklinga ir Jūs galite kvėpuoti giliau, todėl smegenys gauna pakankamai deguonies, o tai padeda išlaikyti budrumą ir produktyvumą.

Norint visiškai išnaudoti balno tipo kėdės potencialą, darbo stalas turėtų būti aukštesnis nei įprastai ir pageidautina – su elektroniniu aukščio reguliavimo mechanizmu. Tokį stalą galima priderinti skirtintiems darbo, sėdėjimo ir stovėjimo režimams.

Medžiagos pasirinkimas: oda, dirbtinė oda, ESD medžiaga (90 proc. vilna / 10 proc. metalinis pluoštas). Salli kėdes taip pat galima komplektuoti su įvairiais aksesuarais pagal darbo specifiką.

Matmenys: kryžmės diametras: 54 cm.
Reguliavimas: Dviejų dalių fiksuota sėdimoji dalis, sėdynės posvyrio reguliavimas, reguliuojamas aukštis.
Svoris – 10,5 kg. Maksimali apkrova 120 kg.
Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233