Kėdė Duo 3274

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Kėdė Duo be porankių su aukšta nugaros atrama. Tai – lengva, patvari ir ekologiška kėdė. Fanera yra apdirbta naudojant pažangią Grada technologiją, todėl Duo yra itin patogi sėdėjimui: iš beržo pagamintos kėdės struktūra lanksti, prisitaikanti prie sėdinčiojo sudėjimo ir svorio, todėl užtenka plono pagalvėlės sluoksnio visiškam komfortui pasiekti. Kėdę galima rinktis su specialios technologijos beržo lukštu (4 atspalviai), prie jo derinant Jūsų pasirinktą gobeleną arba odą. Yra versijos su aukšta ir žema nugaros atrama, su ratukais arba be. Kėdės nugarėlės išorinė dalis gali būti neaptraukta, taip išryškinant medžio tekstūrą. Taip pat galima įsigyti ir papildomą sėdėjimo pagalvėlę.

Galimi antimikrobiniai paviršiai.

Matmenys: žr. produkto kortelę.

Medžiagos: sėdynė, nugarėlė ir porankiai gaminami iš grada faneros su specialios technologijos beržo lukštu, (natūralaus beržo spalva, negyvos medienos pilka, tamsiai pilka, tonuoto beržo ir natūralaus beržo junginys). Kryžmė visada chromuota.  Gobeleno pasirinkimas: vilna, antimikrobinis audinys silvertex arba oda.

Duo produkto kortelė

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233