Kėdė Lightness 3282, C4

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Kėdės Lightness su keturiomis kojomis privalumai – funkcionalumas ir stilingas dizainas, nugludintos detalės ir tvirta struktūra. Platus medžiagų, apmušalų ir spalvų pasirinkimas, o taip pat galimybė lengvai sumauti kėdes viena ant kitos nulemia tai, kad Lightness puikiai tinka įvairaus tipo erdvėms – nuo biuro patalpų ir konferencijų salių iki mokyklų ar universitetų auditorijų. Kėdes taip pat galima jungti vieną su kita prie koju montuojamų priedų pagalba. Lightness baldų linija taip pat siūlo kėdžių vežimėlį, į kurį viena ant kitos gali būti sumautos iki 25 kėdžių. Nenaudojant vežimėlio viena ant kitos galima sumauti 12 kėdžių. Galima pasirinkti plastikinius arba veltinio padelius.

Galimi antimikrobiniai paviršiai.

Matmenys: žr. produkto kortelę.

Medžiagos: sėdynė ir nugarėlė gaminama iš grada faneros su beržo arba buko lukštu, tonuotu buku arba specialios technologijos beržo lukštu (natūralaus beržo spalva, negyvos medienos pilka, tamsiai pilka, tonuoto beržo ir natūralaus beržo junginys). Taip pat 6 laminato spalvos (juoda, balta, šviesiai pilka, tamsiai pilka, beržo arba ąžuolo laminatas). Kojos: grafitas, sidabro spalva, juodos, baltos arba chromuotos.  Gobeleno pasirinkimas: be gobeleno, aptraukta tik sėdynė arba sėdynė ir nugarėlė.

Lightness kėdės produkto kortelė

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233