Kėdė Logo 3151

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Isku siūlo dizainerio Raimo Räsänen sukurtas bendros paskirties kėdes Logo, pasižyminčias lengvumu ir elegantišku dizainu, kurio pagrindas – medinių ir metalinių detalių harmonija, formų aiškumas ir paprastumas. Logo 3150 ir 3151 kėdės taip pat gali būti kraunamos viena ant kitos ir komplektuojamos su keičiamais užvalkalais. Modelis 3151 su porankiais taip pat galimas 5 cm auktesne versija ir su rašymui skirtu padėklu. Esant poreikiui kėdės komplektuojamos su veltinio paminkštinimais ant kojelių.

Galimi antimikrobiniai paviršiai.

Matmenys: žr. produkto kortelę.

Medžiagos: medinės dalys: natūralus beržas, bukas, tonuotas bukas, laminatas (12 atspalvių). Metalinės kojos: grafitas, sidabro spalva, juodos, baltos arba chromuotos. Sėdynės apmušalas: visada aptraukta tik sėdynė. Nugarėlė: medinė arba aptraukta.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233