Kėdė Matti 3160

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Matti yra lengva ir universalumu išsiskirianti kėdė, puikiai tinkanti vestibiuliams, valgomiesiems ir mokymosi aplinkai. Kėdės gali būti sumaunamos viena ant kitos. Kėdės komplektuojamos su nematoma jungtimi, leidžiančia sujungti kėdes į eiles. Kėdė Matti gali būti pakabinama ant po stalu pritvirtintos rankenos komplektuojant su Moni stalais. Esant poreikiui kėdės komplektuojamos su veltinio paminkštinimais ant kojelių.

Galimi antimikrobiniai paviršiai.

Matmenys: žr. produkto kortelę.

Medžiagos: sėdynė: natūralus beržas, bukas, tonuotas beržas, laminatas (12 atspalvių). Metalinės kojos: grafitas, sidabro spalva, juodos, baltos arba chromuotos. Apmušalas: be apmušalo, aptraukta tik sėdynė arba sėdynė ir nugarėlė.

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233