Lauko kavos staliukas Blixt 85cm

119,00

Užsakius, pristatymo terminas 1-3 savaitės

Lowest price per month: 119,00

Turime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Lauko kavos staliukas Blixt. Kompaktiškas minimalistinis staliukas terasai ar namams. Apvalūs staliukai – stlingo ir praktiško dizaino. Galimi du dydžiai, abu puikiai dera tarpusavyje bei prie Blixt lounge terasos baldų arba atskirai, prie kitų lauko baldų, turinčių baltos spalvos detalių. Lauko kavos staliukas Blixt yra perforuotu stalviršiu. Mikro skylutės ne tik dizaino elementas, bet ir ertmės vandeniui nubėgti. Tad jeigu šiuos metalinius staliukus laikytumėte po atviru dangumi, sode – lietus nebus baisus ir vanduo neužsistovės ant paviršiaus.

Blixt staliukai yra plačios modulinių lauko baldų serijos dalis. Blixt baldai išsiskiria tuo, kad jungiant du skirtingus modulius (fotelį arba papildomą dalį), gaunate norimo ilgio sofą. Šių baldų minkštosios dalys vilktos olefino audiniu, tad nedidelis vandens kiekis, ne nuolatinis lietus joms nėra baisus. Be to minkštosios dalys yra lengvai surenkamos/nuimamos ir nakčiai, ar baldų nenaudojant, jas padėti galite namuose, pavėsinėje. Taip pat visiems lauko baldams užsisakyti rekomenduojame apsauginius apdalgalus.

Derinkite du skirtingų dydžių staliukus. Taip turėsite daugiau vietos pasidėjimui. Be to nedideli, nesunkūs staliukai yra mobilesni ir juos visada galite perstatyti pagal poreikį. Pavyzdžiui nusinešti prie saulės gulto ar fotelio.

Daugiau lauko kavos staliukų pasirinkimo čia>>.

Kaip prižiūrėti lauko baldus, skaitykite čia >>.

Savybės: lengvai valomas, lengvai prižiūrimas, perforuotas stalviršis.

Medžiagos: dažytas aliuminis.

Spalvos: balta.

Matmenys: skersmuo 85cm, aukštis 39cm.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233