Lentyna „Fuuga“, 236.8x45x242.4 cm

3 145,00 1 887,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių

Pagal užsakymą

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Vau! Pasakytų daugelis vos pamatę šią lentyną. Ji, kaip ir jos pavadinimas, kaip fuga: nuoseklūs elementai atkartoja vieną temą. Lentyna “Fuuga” susideda iš daug įvairių dėžutės formos elementų, kurie visaip derėdami kartu sukuria nuostabų baldą. Iš pažiūros paprastas, nesudėtingas baldas daugelį pranoksta savo moderniu stiliumi ir funkcionalumu. Tik pagalvokite: ši lentyna bemaž neužima vietos, grindys lieka laisvos ir neapkrautos, tačiau tuo pačiu ji atlieka savo funkciją ir į ją galima sudėti tai, kas iki šiol taip ir nerado savo vietos namuose.

Lentynoje “Fuuga” puikiai atrodys išdėlioti jūsų širdžiai tokie mieli daiktai: jūsų šeimos nuotraukos, knygos, statulėlės… Tai tikrai taps jūsų svetainės puošmena! “Fuuga” minimalistinio nuoseklaus dizaino baldas, kuris savo vietą ras ne tik gyvenamosiose, bet ir ofisinėse ar paslaugų sferos, pavyzdžiui, grožio salono, patalpose. Įvairaus dydžio lentynos “Fuuga” elementai yra išsidėstę asimetriškai. Tai suteikia lentynai žaismingumo. Lentynos” Fuuga” tikrai negalėtumėte pavadinti nuobodžia! 

“Isku” turi jums pasiūlyti dar daugiau! “Fuuga” baldų linija yra ypatingai gausi. Galbūt prie šios lentynos priderinsite komodą ar dailų rašomąjį stalą? O gal pasirinksite vieną iš trijų TV komodų ar naktinį staliuką?

Matmenys : P236.8 x G45 x A242.4 cm, (plotis x gylis x aukštis). 

Dekoruokite savo namus su “Isku” lentyna “Fuuga” ir džiaukitės nepriekaištingos kokybės baldu kasdien!


Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233