Ergonomiškos miegamojo lovos užtikrina kokybišką miegą, geresnius darbo rezultatus bei puikią nuotaiką

Jeigu ieškote paprasto skandinaviško dizaino ir aukštos kokybės patvarios, ilgai tarnausiančios, ergonomiškos lovos – Unigold bei kitos miegamojo lovos bus jūsų svajonės išsipildymas. Kone trečdalį gyvenimo praleidžiame miegodami, todėl tai, kaip įsirengiame savo miego oazę – miegamąjį, itin svarbu tiek miego kokybei, tiek ir bendrai savijautai. Miegamojo centre – visada bus lova, svarbiausias ir esminis baldas šiame kambaryje. “Isku”, bendradarbiaudama su geriausiais Suomijos baldų gamintojais, jūsų apmąstymus, kur ir kaip išsirinkti gerą kokybišką lovą, gerokai palengvina.

 

Isku rasite keleto modelių bei dizainų: nuo paprastos viengulės lovos svečių kambariui ar viešbučiams iki didingų, prašmatnių dizainų.

Kaip išsirinkti tinkamiausią miegamojo lovą?

Renkantis lovą miegui įvertinti reiktų: dydį, rėmą ir, be abejo, čiužinį. Pagrindinis akcentas turėtų būti teikiamas čiužiniui. Pirmiausia trumpai apie Isku lovų modelius ir struktūrą. Pagrindinė lovos dalis yra kušetė, rėmas, kuris yra 80/90/120/140cm pločio. Gaminant dvigules lovas – jungiami du rėmai. Pasirenkamos lovų dalys yra: gobelenai, kojelės, atlošas (galvūgalis). Keliaukime prie svarbiausio momento – čiužinio. Čiužiniai yra dviejų arba keturių standumų, priklausomai nuo lovos modelio. Isku turi populiariausius tris miegamų lovų modelius:

Pastaba: nuo pasirinkto modelio priklauso baldo aukšis. Aukštis yra svarbus rodiklis, jeigu žmogaus ūgis yra žemesnis arba atvirščiai, labai aukštas. Aukštį galima šiek tiek reguliuoti renkantis atitinkamą lovos kojelių mdoelį.

Rėminės lovos pagrindą sudaro rėmas, kušetė. Pagrindinis čiužinys yra įmontuotas pačiame rėme. Dvigulę rėminę lovą sudaro du rėmai sutvirtinti galvūgaliu. Visada rekomenduojame naudoti apsauginį čiužinuką.

Jenkki lovos dvigulės, jų sandara šiek tiek kitokia, primena “sumuštinio” principą: du rėmai sutvirtinti galvūgaliu ir du pagrindiniai čiužiniai įvilkti viename užvalkale.

Elektra valdoma lova susideda iš vieno rėmo ir valdomo čiužinio viename. Dvidulės motorinės lovos yra iš dviejų atskirų lovų sujungtų galvūgaliu bei antčiužiniu. Daugiau apie motorines lovas kviečiame skaityti čia>>.

 

Ar iš tiesų reikalingas apsauginis čiužinukas?

Renkantis miegamojo lovą, paskutinis, bet ne mažiausiai svarbus momentas – antčiužinio pasirinkimas. Jis apsaugo jūsų pagrindinį čiužinį, kuris tokiu atveju jums tarnaus gerokai ilgiau, ir suteikia papildomo komforto kūnui. Aukštos kokybės suomiški Unigold kolekcijos antčiužiniai suteiks puikų jausmą ir patogumą jūsų kūnui visą naktį. Dėka jo tinkamo purumo ir minkštumo po nakties jausitės pailsėję ir pilni energijos.

 

Daugiau apie apsauginių čiužinukų naudą informacijos rasite čia>>.