Saulės gultas „Polaris“

33920514L

Saulės gultas „Polaris“

33920514L
Kaina
445,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Kai mūsų kraštų klimatas saule ir šiluma dažnai nelepina - visi kantriai ir nostalgiškai laukiam tų idiliškų akimirkų vasarą, kai visgi galėsime pasimėgauti šiltais saulės spinduliais ant patogaus gulto!

Isku gultas "Polaris" - teisingas pasirinkimas! Tai labai elegantiškas, puikaus dizaino ir ypač komfortabilus gultas. Šio gulto dizainas kruopščiai apgalvotas. Parinkta forma ir išlenkimas - ideali kūno padėtis poilsiui. Visas gulto plotas dengtas, kokybiškame audinyje įvilktu, paminkštintu. Tokiame gulte bus patogu ir skaityti, degintis, ir nusnausti. Gultas modernus ir minimalistinis. Jis neturi porankių ir jokių papildomų detalių. Kas gali būti geriau, nei komfortiškas gultas, po sunkios vasaros darbo dienos arba savaitgaliais?! Pasibaigus vasarai gultą puikiai galite naudoti verandoje. Jo dizainas ir stilius universalus, tad jeigu turite pakankamai vietos namuose - ne sezono metu bus labai gera mintimis sugrįžti į vasaros idilę!

Gulto rėmas tvirtos konstrukcijos, pagamintas iš aliuminio. Pinta dalis - iš aukštos kokybės pilko technorotango. Ši medžiaga nėra skirta nuolatiniam laikymui po atviru dangumi, tačiau jūs drąsiai galite sezono metu šį gultą laikyti terasoje ar sode. 

Matmenys: P194 x G62 x A31/86 cm, (plotis, gylis, aukštis).

"Polaris" gultas - vieta, kur ilsis jūsų kūnas ir siela... 

Būkite visada pasiruošę vasaros džiaugsmams! 

Sandėlio likutis: 4 vnt.

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje