Saulės skėtis Linz 3m beige

709,00

Užsakius, pristatymo terminas 1-3 savaitės

Lowest price per month: 709,00

Turime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Saulės skėtis Linz – vienas didžiausių pastatomų saulės skėčių Isku asortimente. Jo išskirtinumas – plati 3 metro skersmens kepurė, besisukanti 360 laipsnių kampu. Tai labai patogu ir praktiška – juk sunkaus, gerai įtvirtinto skėčio, nepernešite į kitą vietą, kas kart saulei pasisukus! Skėtis stovi ant tvirtos aliuminio kojos ir kryžmino pagrindo, kuriam reikalingos sunkios granito plokštės (rekomenduojame minimum 100kg, 4x25kg), kurias įsigyti galite taip pat Isku salone. Naudojamas tvirtas poliesterio audinys, kuris atsparus vandeniui ir yra lengvai valomas, jo tankumas 250g. Linz skėtis patikimai apsaugos jus ir jūsų artimuosius nuo malonių, bet žalingų saulės spindulių ir tarnaus jums eilę sezonų!

Saulės glamonės gali būti pavojingos, tad daug nedvejokite ir įsigykite kokybišką, patvarų saulės skėtį terasai ar sodui. Pati saulės skėčio kilmė susijusi su šiltais kraštais – į atradėjų titulą pretenduoja keletas senųjų civilizacijų: Egipto, Kinijos, Asirų. Apie tai sako ir jo pavadinimas: lotyniškai umbrella (umbra – šešėlis, ella – mažybinis sufiksas), prancūziškai parasol (para – skydas, sol – saulė).

Laikui bėgant klimatas keitėsi, tad paskutinį šimtmetį, saulės skėčių prireikė ir mūsų kraštams. Pakito ne tik poreikiai, bet ir skėčių formos, dizainas. Šiuolaikiški, modernūs, dideli ir funkcionalūs skėčiai pritaikomi įvairiems žmonių poreikiams ir erdvėms.
Matmenys: aukštis 250cm, skersmuo 300x300cm.
Spalva: rusvai smėlinė (beige).
Svoris: 24kg
*Granito plokščių kaina neįskaičiuota.
Saulės skėtis Plaani
Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233