Pūkinė pagalvė "Joutsen Mega Tendre" 60x80cm

3-037-0393

Pūkinė pagalvė "Joutsen Mega Tendre" 60x80cm

3-037-0393
Kaina pradedant nuo
205,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

"Triplus Mega Tendre" pagalvė - ieškantiems minkštos, didelės ir aukštos pagalvės! Tobula kokybiškam, karališkam miegui bei puiki miegamojo puošmena. Neįtikėtinas kiekis kelių sluoksnių purių pūkų - tai šios pagalvės paslaptis. "Joutsen" - tai dešimtmečių patirtį sukaupusi Suomijos įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės pūkų užpildo produktus.
"Joutsen" pūkai pripažinti vienais geriausių pasaulyje, jų paruošimo procesas yra ypatingai kruopštus ir kontroliuojamas. Pirmiausia, įmonė skiria išskirtinį dėmesį tiekėjų ir žaliavų parinkimui. Antra, pūkų paruošimo procesas garantuoja aukščiausią kokybę: atliekamas dvigubas plovimas nuo dulkių bei terminis apdorojimas 125 laipsnių temperatūroje. Tokiu būdu išvalomi visi ingredientai, galintys sukelti alergines reakcijas. Visai tai yra patvirtinta dar 2005 - aisiais metais Suomijos Alergijos, Odos ir Astmos Federacijos, o visa "Joutsen" produkcija turi tai sertifikuojantį atitinkamą ženklinimą. Taigi pūkai ir plunksnos yra visiškai gryni ir nealergizuojantys, pašalintos visos dulkės, pleiskanos, gyvuliniai baltymai galintys sukelti alergijas. Jų apdorojimo procese nenaudojami jokie chemikalai ar kitos nenatūralios medžiagos. Šio proceso pagrindas - daugkartinis plovimas ir džiovinimas.
Pagrindinė pūkinių pagalvių ir antklodžių funkcija bei privalumas yra temperatūros kontrolė ir drėgmės pralaidumas. Todėl šie patalai suteikia maksimalų komfortą ir yra tinkami tiek žiemai, tiek vasarai.

Matmenys: 60x80cm. Sudėtis: išorinis sluoksnis 90% europinių baltųjų ančių pūkai ir 10% mažų plunksnų 2x250g; pagrindas 650g mažesnių plunksnų, įvilkta į 100% medvilnės pūkams atsparų ruoželinį audinį.
 
Pūkinės antklodės ir pagalvės yra natūralios kilmės, todėl tai patvarūs ir ekologiški produktai. Lengvai plaunami vandenyje, o tinkamai prižiūrimi tarnaus jums daugelį metų!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje