Miegamojo lova Continental Viscomax, 160x200cm

4 169,00 2 501,40

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Kas lemia miegamojo lovos kokybę ir teikiamą komfortą?

Kone trečdalį gyvenimo praleidžiame miegodami, todėl tai, kaip įsirengiame savo miego oazę – miegamąjį, itin svarbu tiek miego kokybei, tiek ir bendrai savijautai. Miegamojo centre – visada bus lova, svarbiausias ir esminis baldas šiame kambaryje. Renkantis lovą miegui įvertinti reiktų: dydį, lovos rėmą ir, be abejo, čiužinį. Pagrindinis akcentas turėtų būti teikiamas čiužiniui.

Isku pristato “Dutti” gamintojo miegamojo lovą “ViscoMax Continental”, kur skandinaviškas dizainas puikiai suderintas su lovos ergonomika ir teikiamu komfortu.
Tai tvirto medinio rėmo lova, su ergonomišku čiužiniu ir apsauginiu, viršutiniu viskoelastiniu čiužinuku. Pagrindinis “ViscoMax Continental” lovos čiužinys yra penkių ergonominių zonų ir susideda iš trijų pagrindinių sluoksnių: apačioje poliuretano sluoksnis, kišeninės spyruoklės, viskoelastinis poliuretano sluoksnis “memory”. Čiužinys itin patogus ir atitinka kiekvieno miegančiojo poreikius, kadangi turi net 260 spyruoklių kvadratiniame metre ir jų standumą rinktis galite net iš keturių variantų: soft, medium, hard ir extra hard. Tarsi vyšnaitė ant torto – 7cm storio viršutinis čiužinukas ne tik apsaugos pagrindinį čiužinį, bet ir užtikrins, kad visą naktį miegosite neprabusdami!

Kalbant apie lovos dizainą – šiame balde suderintas skandinaviškas stilius su klasikos elementu, aukštu lovos atlošu, dekoruotu įspaustomis sagutėmis. Modernumo “ViscoMax Continental” lovai suteikia metalinės jos kojelės.
“Dutti” – baldų gamintojas, kuris siūlo labai plačia audinių bei odų spalvų bei tekstūrų gamą. Taigi lovai pasirinkti galėsite Jums gražiausius ir labiausiai derančius apmušalus.

Matmenys: P160 x I200 x A64 cm, (plotis, ilgis, aukštis).

Isku rasite tris “ViscoMax” lovų modelius: Continental, Single ir Adjustable. Įsigijus tokią lovą – saldūs sapnai Jūsų neapleis!

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233