Vaikiška pūkinė pagalvė Joutsen 40×50 cm

109,00 65,40

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas
Vaikiška pūkinė pagalvė Joutsen geriausia, ką galite išrinkti savo vaikui. Miegas vaikams itin svarbus ir reikšmingas augimo procese. Ši minkšta ir žema vaikiška pūkinė pagalvė saugiausias pasirinkimas jūsų vaikui, kadangi pūkų paruošimo procesas yra ypatingai kruopštus ir kontroliuojamas. Pirmiausia, Joutsen skiria išskirtinį dėmesį tiekėjų ir žaliavų parinkimui. Antra, pūkų paruošimo procesas garantuoja aukščiausią kokybę: atliekamas dvigubas plovimas nuo dulkių bei terminis apdorojimas 125 laipsnių temperatūroje. Tokiu būdu išvalomi visi ingredientai, galintys sukelti alergines reakcijas. Visai tai yra patvirtinta dar 2005 – aisiais metais Suomijos Alergijos, Odos ir Astmos Federacijos, o visa Joutsen produkcija turi tai sertifikuojantį atitinkamą ženklinimą. Taigi pūkai ir plunksnos yra visiškai gryni ir nealergizuojantys, pašalintos visos dulkės, pleiskanos, gyvuliniai baltymai galintys sukelti alergijas. Jų apdorojimo procese nenaudojami jokie chemikalai ar kitos nenatūralios medžiagos. Šio proceso pagrindas – daugkartinis plovimas ir džiovinimas.
Jeigu tik jūsų vaikas galėtų rinktis pats – be jokių abejonių savo miegui rinktųsi šią Joutsen pagalvę! Joutsen – tai dešimtmečių patirtį sukaupusi Suomijos įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės pūkų užpildo produktus. “Joutsen” gamyboje naudojami pūkai pripažinti vienais geriausių pasaulyje. Įmonė niekada nenaudoja gyvų paukščių pūkų, skiria išskirtinį dėmesį paukščių priežiūrai, nuolat lanko savo ilgamečių ir patikimų Partnerių ūkius.
Pagrindinė pūkinių pagalvių ir antklodžių funkcija bei privalumas yra temperatūros kontrolė ir drėgmės pralaidumas. Todėl šie patalai suteikia maksimalų komfortą ir yra tinkami tiek žiemai, tiek vasarai.
 

Matmenys: 40x50cm. Sudėtis: 90% europinių baltųjų ančių pūkai ir 10% mažų plunksnų. 150 g tankumo, įvilkta į 100% medvilnės ruoželinį audinį.

Vaikiška pūkinė pagalvė ir antklodės yra natūralios kilmės, todėl tai patvarūs ir ekologiški produktai. Jie lengvai plaunami vandenyje, o tinkamai prižiūrimi tarnaus jums daugelį metų!
Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233