Staliukas, ąžuolo paviršius, Bergen 37x37x64cm

BERGEN8

Staliukas, ąžuolo paviršius, Bergen 37x37x64cm

BERGEN8
Kaina pradedant nuo
278,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Mažas baldas - o sukelia tiek emocijų!

Kavos staliukas daugeliui atlieka svarbų vaidmenį namų interjere. Dalis mūsų, be šio baldo neįsivaizduojame savo namų poilsio zonos. Kitiems - tai "nematomos" zonos baldas, būtinas bendravimui. Pavartę namų interjero žurnalus, pamatysite, kaip ant kavos, žurnalinių staliukų kuriamos dekoratyvinės interjero kompozicijos iš prabangių vazų, žvakidžių, indų. Pamirštant praktiškumą, renkamės stilių, dizainą bei grožį..
Isku pristato Švedų gamintojo "Bergen" kavos staliukus bei konsoles. Tai modernūs marmuro ir natūralaus ąžuolo stalviršių staliukai, kurie be mat suteiks jūsų namų interjerui išskirtinį stilių ir vaizdą.
Natūralus marmuras gražus ir išskirtinis tuo, kad kiekviena plokštė turi unikalų, gamtos sukurtą raštą. Ąžuolinis "Rustic" paviršius - taip pat. Staliukų rėmas tvirto, modernaus dizaino: tarsi tuščiaviduris kubas, pagamintas iš juodai dažyto metalo.


Šis "Bergen" staliukas aukštesnis, ąžuoliniu paviršiumi. Galbūt mažiau funkcionalus dėl mažo stalviršio ploto, tačiau visgi naudingas interjero elementas. Jis puikiai tiks ir greta lovos miegamajame, šalia krėslo svetainėje. O pastatytas prieškambaryje - sukurs puikų pirmą įspūdi pas jus užsukusiems svečiams. Ąžuolinis stalviršis būdingas skandinaviškam stiliui. Jį galite statyti visur, o gražūs nuotraukų rėmeliai, gėlė ar vaza papuoš jį dar labiau!

Matmenys: P37 x G37 x A64 cm, (plotis, gylis, aukštis).
"Bergen" serijos staliukų dėka tradicinis, nepastebimas baldas įgauną neįprastą, išskirtinį vaizdą. Siūlome keleto matmenų staliukus, tad tikrai rasite sau tinkamą.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje