Pagalbinis staliukas „Tuokio“, baltas

249,00 149,40

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

„Tuokio“ – pagalbinis, nedidelis baldas, dėl kurio panaudojimo klausimų nekyla.

Kalbėkime atvirai – šio pagalbinio staliuko vaidmuo daug svarbesnis, nei išvaizda. Šis, labiau prie namų interjero aksesuarų priskiriamas, staliukas vertas kiekvieno cento! Neįtikėtinas pagalbininkas buityje.. Ant jo pasidėsite bet ką – užkandžius, darbo knygą, žurnalą, gėrimus ar tiesiog gėlę. Tai itin mobilus pagalbininkas, kurį pritaikysite visose situacijose. Kad lengviau ir patogiau būtų jį nešti – šonuose yra patogios rankenėlės.

„Tuokio“ staliuko panaudojimas platus. Nesudėtingo ir gerai apgalvoto dizaino dėka, dera jis visur: svetainėje, miegamajame, darbo kambaryje ar net viešosiose erdvėse. Ir pritaikomas prie įvairių stilių. Kadangi tai ne pagrindinis namų ar kambario baldas – jį drąsiai galite statyti greta modernaus stiklinio stalo, ar klasikinio medinio valgomojo stalo. Tai nėra įspūdingo dizaino, žvilgsnį atkreipiantis baldas. Priešingai – kokybiškas, funkcionalus ir gerai apgalvotas.

Šį mažą pagalbininką įsigyti galite trijų spalvų: baltos, juodos bei natūralaus beržo. Baltas “Tuokio” staliukas puikiai tinka šviesiame, skandinaviškame ar klasikiniame interjeruose. Tai erdvės neapkraunantis, neutralus baldas.

Matmenys: P65 x G45 x A47 cm, (plotis, gylis, aukštis)

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233