Toršeras "Philadelphia"

34834-238

Toršeras "Philadelphia"

34834-238
Kaina pradedant nuo
428,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Dažniausiai šviestuvai yra skirstomi į tris pagrindinius apšvietimo lygius: sėdimas, stovimas bei lubų aukštis, todėl prieš pirkdami šviestuvą įvertinkite, kurio lygio šviesos norite ir kokia bus jos paskirtis.

Toršeras „Philadelphia“ - nukreipiantis šviesos srautą į viršų, puikiai tinka jaukios pritemdytos aplinkos kūrimui. Toršeras dažniausiai naudojamas kaip papildomas šviesos šaltinis ar interjero detalė, tačiau įsukant galingesnes lemputes, vis dažniau pasirenkamas pagrindiniam patalpos apšvietimui. Cilindro formos, pasirinktinai baltas arba juodas, lempos gaubtas apsaugo nuo akinančio šviesos srauto. Optimalus toršerų aukštis yra 167-183 cm. Taigi šis toršeras yra vienas iš šiek tiek žemesnių, jo metalinis plonas, bet tvirtas 150cm ilgio stovas, tvirtai laikosi ant apskrito pagrindo.

Matmenys: aukštis 150cm, gaubto skersmuo 50cm. Spalvos balta arba juoda.

„Philadelphia“ serija siūlo tradicinio dizaino trijų rūšių šviestuvus: stalinę lempą, toršerą bei pakabinamą šviestuvą. Šiuos šviestuvus nesunkiai priderinsite skirtinguose interjeruose – dizainas neįpareigojantis, minimalistinis. „Philadelphia“ šviestuvai universalus, kokybiškas aksesuaras namų interjere.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje