Sofa Joy 2-vietė

2 214,003 575,00

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Ne visada pažvelgę į žmogaus sukurtus objektus galime pasakyti – viskas tobula ir dera tarpusavyje! Formos, spalvos, proporcijos.. Harmonija formuoja visumą, kurią apibūdinti kartais tiesiog užtenka vieno paprasto žodžio – na tiesiog gražu! „Pohjanmaan“ gamintojo 2-vietė sofa Joy – vienas iš variantų, kurį galime apibūdinti būtent taip!
Tvirto rėmo baldas be galo elegantiškas ir stilingas. Kompaktiška ir skoninga. Užtenka tik žvilgtelti akies krašteliu, kad suprastumėt – tai baldas, suteiksiantis poilsį ir kūnui, ir sielai.

Sofos Joy dizainas spindi subtilia prabanga ir ramybe. Minimalizmo ir naudojamų kokybiškų medžiagų dėka jūsų namų interjeras atrodys tobulai – sofa Joy nesunkiai pritaikoma namų interjere bei dera biuro patalpose. Tokio dyžio ir stiliaus baldas tinka ne tik kambaryje, bet ir vestibiulyje ar uždaroje verandoje, namų biuro kambaryje. Mažesnėje erdvėje ji gali būti pagrindins baldas. Didesnėje erdvėje 2-vietė sofa Joy tobulai papildys 3-vietę sofą ar panašaus stiliaus fotelį.
Sofa nedidelė, bet čia patogiai susės du žmonės. Sėdėjimo plotis 152cm, aukštis 46cm. Kojelės metalinės: matinės juodos spalvos arba blizgios. O jeigu jums reikia daugiau vietos – greta lengvai priderinsite panašių apmušalų ir dizaino fotelį, ne vieną staliuką iš Isku asortimento. Arba rinkitės didesnes, 3-vietę, kampines Joy sofas.

Matmenys: P200 x G101 x A81cm (plotis, gylis, aukštis).

Galima rinktis oda arba gobelenu vilktą sofą. Nepamirškite, kad skirtingi apmušalai ir odos – tą patį baldą kas kart paverčia unikaliu. Rinkitės iš plačios spalvų ir tekstūrų paletės.

Papildoma informacija
Gobelenas

Amalfi 0100, Bellagio 14, Bellagio 245, Bellagio 514, Bellagio 68, Dellux 06, Diamonds 588, Luna 15 Silver, Luna 35 Graphite, Luxor 01, Luxor 86, Luxor 96, Nuriel 271, Salla 458, Yedi 785

Kojelės

Chromuoto metalo kojelės 227/15, Juodo metalo kojelės 227/15

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233