Natūralus avies kailis “Caramel” M

119,00 71,40

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Natūralus avies kailis “Caramel” – romantika ir neapsakomas grožis namų interjere!

Rytais sunku išlysti iš po antklodės, norisi mėgautis šiluma ir komfortu kiek galima ilgiau. Natūralus avies kailis Merino padės jus išvilioti iš lovos! Neapsakomai, minkštas, šiltas ir jaukus natūralus kailis jūsų pėdoms – teisingas sprendimas.

Avies kailis Merino – ne tik gražus interjero elementas, bet ir daugiau funkcijų namų interjere atliekantis aksesuaras. Vis daugiau ir daugiau natūralios odos naudojamos, kaip dizaino elementas odinei sofai ar mediniam krėslui, norint šiltai ir minkštai sėdėti. Be to, avies kailis naudojamas ir kaip ekstravagantiška, prabangos detalė interjere. Minkštos struktūros avies kailis puikus kūdikio lopšiui ar vaikų kambariui.

Pastaba: dydžiai apytiksliai.

Kaina nuo spalvos nesiskiria, išskyrus šias: Tibet, caracul, baby cream, frieze ir tamsiai pilka grey-black.

Isku šis Merino kailis yra M dydžio 60x90cm.

Kiti dydžiai: XL 70x110cm; lungo 60x135cm; duo 60x180cm; 90x180cm.

XL – 129 eur; Lungo 159 eur; Duo 209 eur; Quatro 425 eur. Dėl didesnių dydžių kainų klausti salonuose.

Pasirinkti jį galite iš net devynių spalvų: balta, juoda, “cream”, pilka, rožinė, “Mink” rusva, raudona (vyno), tamsiai pilka, “caramel”.

Priežiūra: sausas cheminis valymas. Nedėkite prie tiesioginių saulės spindilių. Dulkes, trupinius nupurtykite, reguliariai papurenkite kailį. Nežymias purvo dėmes galite pavalyti drėgna šluoste. Visais kitais atvejais – rekomenduojamas sausas cheminis valymas.

Avies kailis aukštos kokybės, gali būti naudojamas visus metus. Žiema jis puikiai šildys, vasarą vėsins arba pasitarnaus vėsiais vakarais stogu terasoje.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233