Stovinti pertvara Mode Akusto

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

“Mode akusto” sistema naudojama kuriant mobilias ir funkcionalias interjero kompozicijas. Savarankiškai stovinčios pertvaros gali būti naudojamos atskirai arba sujungiamos viena su kita, jei reikia skaidyti didesnes erdves. MODE AKUSTO padidina privatumą ir sulaiko tiek iš vidaus, tiek iš išorės sklindantį triukšmą. Rėmas: 3,8 cm sluoksniuota lenta. Fasadinis skydas: perdirbtas, šilumą ir triukšmą sulaikantis poliesteris. Naudojama pluošto medžiaga patvirtinta Suomijos alergijų ir astmos federacijos. Skydai nesugeria drėgmės, o tai neleidžia formuotis pelėsiui bei kitiems mikrobams. Garsą sulaikantys skydai į orą neskleidžia jokių kenksmingų dalelių. Garso sugerties klasė – B. Atraminė koja ir jungtys: dažytas metalas IM-88, IM-89, balta arba CSC.

Montuojant skydus ant atraminių kojų varžtai nėra reikalingi, tačiau tiek atramose, tiek skyduose yra jiems paruoštos skylės, jei vartotojas vis tik pageidautų varžtais sutvirtinti konstrukciją. Kiekvienam skydui reikalingos dvi kojų atramos. Jungiant skydus į didesnes kompozicijas, skydai gali būti jungiami klijuojamais lipdukas (greitas ir patikimas būdas) arba metalinėmis jungtimis. Dėl lanksčių atramų skydai yra lengvai sumontuojami ir išlaiko stabilumą net tuo atveju, jei kas nors atsitiktinai su jais susiduria.

 

Išmatavimai:
Aukštis – 126 cm.
Plotis: 82 cm, 122 cm, 142 cm, 162 cm, 182 cm, 202 cm. Storis: 3,8 cm.
Modulinė MODE AKUSTO sistema leidžia sumontuoti gerokai didesnes pertvarų kombinacijas.

Dizaineris: Juha Lätti .

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233