Susukamų durelių spinta Tendo Roll-Front

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Didžiulis durelių su susukamu priekiu pasirinkimas TENDO baldų serijai suteikia įvairiapusiškumo, o darbo aplinkai – stilingumo ir praktiškumo. Durelės su susukamu priekiu pasižymi puikiu funkcionalumu net ir itin ankštoje erdvėje. Galima rinktis tiek horizontalias, tiek vertikalias susukamas dureles.

TENDO spintelių su sukamomis durelėmis medžiaga: fanera (beržas, bukas, ąžuolas) arba baltas/pilkas polipropilenas. Spintelė su vertikaliomis susukamomis durelėmis turi sidabrinės spalvos plastikines rankenėles. Spintelė su horizontaliomis susukamomis durelėmis turi sidabrinės spalvos metalines rankenėles. Naujos plastikinės susukamos durelės pasižymi geromis sukimosi savybėmis, kurios nereaguoja į oro drėgnumo pokyčius. Spintelės su horizontaliomis susukamomis durelėmis plotis: 80 ir 120 cm. Aukštis – dvi arba trys lentynos. Spintelės su vertikaliomis susukamomis durelėmis plotis: 80 cm. Aukštis: viena ar dvi lentynos.

Matmenys:
Plotis: Spintelė su horizontaliomis susukamomis durelėmis: 80 ir 120 cm. Spintelė su vertikaliomis susukamomis durelėmis: 80 cm.
Gylis: 426 mm

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233