Antčiužinis Unigold Onni 180x200cm

496,00 297,60

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Antčiužinis Unigold Onni 180x200cm. Ar norite sau ir savo artimiesiems geriausio komforto ir aukščiausios kokybės? Tokiu atveju būtinai rinkitės antčiužinį net ir geriausiam lovoms čiužiniui! Kodėl? Nes antčiužinis apsaugo jūsų pagrindinį čiužinį, kuris tokiu atveju jums tarnaus gerokai ilgiau, ir suteikia papildomo komforto kūnui.

Aukščiausios kokybės suomiškas viskoelastinis antčiužinis Unigold Onni 180x200cm maloniai purus, bet pakankamai tvirtas, kad visos nakties metu jūs jaustūmėtės patogiai. Antčiužinis pagamintas iš 5 centimetrų storio profiliuoto viskoelastinio poliuretano. Profiliuotas viskoelastas dažnai naudojama medžiaga čiužinių ir antčiužnių gamyboje. Tai išlaikanti formą, maloni, neturinti nemalonaus kvapo ir neyranti medžiaga. Antčiužinio užvalkalas pagamintas iš poliesterio ir medvilnės mišinio, su vandeniui atspariu užtrauktuku. Esant poreikiui jį galite skalbti. 160cm ir 180cm pločio antčiužiniai užtrauktukus turi iš visų keturių pusių ir užvalkalas susideda iš dviejų dalių. Tai labai patogu skalbiant.

Šis antčiužinis yra tinkamas alergiškiems žmonėms, todėl kad visi Unigold lovų kolekcijos čiužiniai ir viršutiniai čiužiniai yra patvirtinti Alergijos asociacijos (Allergy, Skin and Asthma Allergy®).

Šis antčiužinis labai populiarus dėl nelygaus paviršiaus, profiliuoto viskoelasto (“memory” principo medžiaga). Kūgio fromos viršutinė čiužinuko dalis suteikia atitinkamą purumo jausmą, gerą oro cirkuliaciją ir kūno temperatūros palaikymą nakties metu. Daug klientų renkasi Onni antčiužinius dėl gamyboje naudojamos minkštinančios medžiagos FXM65 viskoelastinio poliuretano (65kg/m3), kuri užtikrina antčiužinio patvarumą ir ilgaamažiškumą.

Galimi matmenys: 80×200, 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 90×210, 180×210 cm. Užpildo storis 5cm. Bendras aukštis 7cm.

Užvalkalo sudėtis: 60% poliesteris, 40% medvilnė. Skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje.

210cm ilgio antčiužinių kainų – klauskite pas mus salonuose arba siųsdami užklausą.

Isku siūlo platų apsauginių čiužinukų išmatavimų bei rūšių pasirinkimą. Onni antčiužnius pritaikysite visoms lovoms! Naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos.

Kaina nurodyta 180x200cm čiužinuko.

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233