Pufas „Club“

619,00 371,40

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Aukštos kokybės baldai yra visuomet vertinami ir neįkainojami. Mylimiausi baldai keliauja iš kambario į kambarį, iš namų į namus, netgi iš kartos į kartą! Taigi tikrai verta investuoti į laikui nepavaldžius, aukštos kokybės bei stilingus baldus. 

Pufas ne tik atlieka sėdėjimo funkciją, tačiau yra ir labai svarbi interjero detalė, kuri suteikia kambariui savito išskirtinumo. Pufo “Club” užvalkalai yra visiškai keičiami, kas leidžia juos išvalyti ir esant būtinybei, pakeisti. Tai užtikrina, kad pufas visada atrodys kaip naujas bei džiugins jus daug metų! 

Dizainas gali būti pritaikomas individualiai derinant įvairių spalvų tekstilinius ar odinius užvalkalus. Pufo “Club” siluetas palieka tyrumo įspūdį, o baltos spalvos odiniai užvalkalai suteiks skandinaviško minimalizmo jūsų namams. Jei rinksitės tekstilinius apmušalus, jie jums garantuos neišsenkantį jaukumo jausmą.

Matmenys: P63 cm x G45 cm x A36 cm (plotis x gylis x aukštis).

Pufas “Club” yra tvirtinamas ant besisukančio metalinio pagrindo. Jei jums patiko šis pufas, galbūt jus sudomins komplektas su tos pačios baldų linijos foteliu? Užmeskite akį!