Antimikrobinė modulinė sofa Dyyni

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Antimikrobinė modulinė sofa DYYNI leidžia kurti mobilias ir patrauklias sėdėjimo erdvės kombinacijas, kurias lengva priderinti įvairioms patalpoms ir jų funkcijoms. DYYNI gali būti montuojama iš vienos, dviejų ar trijų sėdimųjų dalių. Prie baldų pritaisomos rėmų konstrukcijos, kurios leidžia pridėti ranktūrius, atlošą, prijungti stalelį ar žurnalų lentynėlę. Yra galimybė pasirinkti ir kampinę modulinės sofos dalį. Atskira vienvietė sėdimoji dalis, stalelis arba žurnalų lentynėlė gali būti montuojami ir su ratukais. Sėdėjimo aukštis yra 37 cm. Pateikti išmatavimai nurodyti be atlošo ir ranktūrių matmenų. Apmušalo ilgis vienai sėdimajai daliai yra 100 cm. Sėdimajai daliai su atlošu – 1,45 cm.

Isku antimikrobinė danga paremta natūralaus vario ir sidabro technologija, kuri apsaugo nuo užteršimo. Antimikrobinės dangos ženkliai sumažina arba visai užkerta kelią infekcijoms, plintančioms per paviršius, ir yra idealus sprendimas baldms, skirtiems viešai erdvei. Kiekvienais metais Europoje nustatomi 3 milijonai infekcijų atvejų, ko rezultatas yra 37,000 mirčių, 16 milijonų papildomų dienų ligoninėse ir 7 bilijonai eurų sveikatos apsaugos išlaidoms padengti. Naujos medžiagos ir sprendimai gali sumažinti infekcijų ligoninėse skaičių iki 60%, ko pasekoje galime sutaupyti 4 billijonus eurų Europos biudžete. Antimikrobiniai paviršiai kaip 24/7 valikliai, aktyviai ir nenuilstamai apsaugantys nuo bakterijų plitimo.

Matmenys:
Plotis    600.0 mm
Gylis    600.0 mm
Aukštis    400.0 mm
Svoris    15.0 kg

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233