Darbastalio pertvara Mode

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

“Mode” yra reguliuojamo aukščio pertvaros. Jų konstrukcija suteikia galimybę pasirinkti daugybe gobeleno spalvų bei tekstūrų, todėl lengvai susikursite individualią darbo aplinką, kuri taip pat derės prie Jūsų įmonės įvaizdžio ir interjero dizaino. Pertvaros “Mode” ne tik suteiks privatumo, bet ir sumažins aplinkoje sklindantį triukšmą. Priklausomai nuo poreikių galėsite lengvai keisti pertvaros aukštį atlaisvinant ir priveržiant metalinius laikiklius.

Rėmas: 38 mm medžio drožlių plokštės. Priekinis skydas: perdirbtas, termiškai dengtas poliesteris su garso izoliacija. Naudojama pluošto medžiaga turi M1 emisijos klasifikaciją, kurią patvirtino Suomijos “Alergijos ir Astmos federacija”. Pertvara neprisigeria drėgmės, todėl negali formuotis pelėsis ir kiti mikroorganizmai.  Pertvara neskleidžia kenksmingų dalelių į orą.

Matmenys: 47-70 x 60 – 200 cm.

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233