Elektra reguliuojamas stalas Isku Style package beržas, pilkos kojos

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Geriausias darbo efektyvumas pasiekiamas patogioje darbo aplinkoje, kurioje žmonės fiziškai ir emociškai jaučiasi gerai. Isku “Style” darbo stalas yra puikus pasirinkimas, jei norite klasikinio modernaus ir gražaus darbastalio. Šis stalas vartotojui pakankamai erdvus ir ergonomiškas.
Žmogaus, dirbančio prie stalo gerovė yra svarbiausia! Isku “Style” darbo stalas yra tvirtas, klasikinės formos, tačiau labai stilingas ir modernus, derantis prie bet kokio biuro interjero dizaino ir stiliaus. Pagrindinis šio stalo privalumas ir funkcija yra elektra reguliuojamas aukštis. Dešnėje stalviršio apatinės dalies pusėje yra pritvirtintas mažas pultelis. Įrengtas variklis jums leis greitai ir sklandžiai pasirinkti reikiamą stalo aukštį. Pulteliai leidžia stalo aukštį reguliuoti nuo 63 iki 128 cm. Suomiškas reguliuojamo aukščio stalas “Style” suteikia galimybę prie jo sėdėti, pusiau sėdėti bei stovėti. Kilnojimosi eiga suteikia galimybę skirtingiems žmonėms dalintis darbo vieta bei prisitaikyti aukšti pagal jų poreikius. Šis stalas tiks ir žemo ir aukšto ūgio žmonėms.
Ergonomiškas darbo stalas saugo jūsų darbuotojo sveikatą, nuteikia darbingai bei sukuria gerą nuotaiką biure. Kūnui yra labai svarbu keisti padėtis. Taip išvengiama nugaros, pečių bei kaklo skausmų. Nuolatinis sėdėjimas suvaržo, o pajudėjus ar atsistojus jums gali kilti puikių darbinių minčių!

Galimi dydžiai:

  • 70 x 120 – 140
  • 80 x 120 – 140 – 160 – 180

 
Papildomai galima užsakyti įvairius darbo stalų aksesuarus tokius kaip: lovys laidams, rozečių blokas, pertvaros ir kt. Taip pat pasirinkti galite antibakterines savybes turintį stalviršį.

Vienos kojos keliamoji galia: 80 kg
Maksimali leistina subalansuota apkrova: 120 kg
Maksimalus kėlimo greitis 38 mm / s
Triukšmo lygis <50 dB
Energijos sąnaudos:
Aukščio reguliavimo metu: 300 W / kojos
Budėjimo rėžime 0,1 W

Pagaminta: Suomijoje

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233