Fotelis Flex S

1 825,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Klasikos ir skandinaviško dizaino kūrybos rezultatas – Isku gamybos fotelių serija Flex. Fotelis Flex S – atnaujintas mūsų modelis, kurį pirmą kartą klientams parodėme jau seniai. Tai pasiteisinęs modelis, kurį pirkėjai sėkmingai taikė ne tik namų, bet ir viešosiose erdvėse. Šis Flex serijos fotelis turi pilnai uždarus porankius.

Fotelis Flex S – universlaus dizaino, turintis dvi funkcijas. Jis sukasi aplink svo ašį bei svyruoja. Svyravimo funkciją galima fiksuoti (eliminuoti) arba reguliuoti, priklausomai nuo sėdinčiojo svorio. Standartiškai jie sureguliuoti taip, kad atsistojus kėdė sugrįžta į centrinę padėtį. Flex foteliai stabiliai stovi ant apskritimo formos disko.

Fotelis Flex S tinkamas naudoti, kaip atskiras baldas (skaitymui, televizoriaus žiūrėjimui) arba grupėje (pora arba keletas Flex fotelių vienoje zonoje).

Spalvos: disko bei porankių spalvas galima rinktis iš kelių variantų. Medinėms dalims naudojama beržo ir ąžuolo mediena (priklauso nuo spalvos). Gobelenus galima rinktis iš plačios audinių bei odų paletės.

Kaina priklauso nuo spalvų pasirikimo. Daugiau informacijos salonuose. Nurodyta kaina yra su Cruz gobelenais, beržo porankiais.

Matmenys: 86x66cm, aukštis 109cm, sėdėjimo aukštis 45cm.

Yra trys fotelių Flex porankių modeliai. Flex, Flex S ir Flex Y. Juos visus rasite pavadinimą įvedę į paieškos lauką.

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233