Fotelis Venice

975,001 319,00
585,00791,40

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių

Išvalyti

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Svetainė svarbiausia vieta namuose, kur praleidžiame daug laiko su savo artimais ir mylimais žmonėmis. Čia verda mūsų kasdienis gyvenimas: dalinamės įspūdžiais, bendraujame, priimame svečius. Todėl labai svarbu, kad visiems čia būtų patogu. Fotelis ir pufas kojoms „Venice“ – įtiks ir išrankiausiam šeimos nariui!

Fotelis paprastai yra labai mėgiamas baldas dėl patogumo. Smagu sėdėti jaukioje draugijoje, tačiau kartais visi mes norime daugiau privatumo ir komforto. Kartu su „Venice“ pufu kojoms – neabejotinai jausitės nepaprastai patogiai, kokia nuotaika jus beužkluptų.

„Venice“ serijos baldai klasikiniai, tradicinės formos, tvirti ir masyvesni, nei modernūs minimalistiniai baldų dizainai. Tačiau klasika išlieka klasika – ji visada bus madinga ir ras savo vietą namuose. Kokybiškas baldas tarnauja ilgai, todėl per eilę metų bent kartą visi keičiame gyvenamą vietą. Ir jeigu turimus baldus galime pritaikyti naujoje vietoje – tai tik privalumas.

Fotelio ir pufo rėmas – medinis. Baldai tvirtai stovi ant alyvuotų, medžio masyvo išskirtinės formos kojelių. Fotelio ir pufo užpildai kokybiškų baldinių medžiagų, su spyruoklėmis, kurių dėka sėdėsite itin minkštai. Klasikiniams baldams labai tinka odiniai apmušalai, tad ne išimtis ir „Venice“ serija. Ieškantiems daugiau jaukumo ir šilumos – pasirinkti siūlome iš plačios medžiaginių audinių gamos.

Matmenys: fotelis 92 x 90 x 103 cm, pufas 51 x 51 x 45cm, (plotis, gylis, aukštis).

Fotelis ir pufas kojoms parduodami ir atskirai.

*Fotelio su gobelenu kaina nuo 660 eur.

*Pufo su gobelenu kaina nuo 276eur.

Papildoma informacija
Gobelenas

Diamond 401, Divine 07, Eros 16 sand, Eros 27 soft silver, Milton 03, Milton 19, Nabucco black leather, Nabucco cognac leather, Napoli 24, Orinoco 24, Orinoco 37, Preston 94, Preston 96, Sublim 01, Sublim 05

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233