Kampinė sofa 3DIV L/R Bentley NAUJIENA

3 145,00 1 887,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Netrukus salone pasirodys nauja sofa Bentley – jau vien pavadinimas nuteikia brabangai ir kokybei! Tai modulinė sofų serija su “Cloud” užpildo sistema. Sofos sėdimoji dalis yra su kišeninėmis spyruoklėmis. Tai suteikia ne tik daug komforto sėdint, bet ir užtikrina baldo ilgaamžiškumą. Daugiau apie “Cloud” (angl. debesis) sistemą galite sužinoti mūsų salonuose Kaune bei Vilniuje. Sofos dekoratyvinėse pagalvėse užpildo mišinyje yra plunksnų.

Kampinė sofa Bentley turi daug moduliacijų. Savo internetinėje svetainėje pristatome tik vieną jų – 3DIV dešininį bei kairinų modelius. Daugiau modelių dydžių rasite nuotraukų galerijoje. Atkreipiame dėmėsį į sofos sėdimosios dalies gylį – jis net 97cm. Tad tai talpi, gili, “lounge” tipo sofa, kuri patrauks ne vieno dėmesį.

Sofa nuotraukoje su Next 167 audiniu. Tačiai jai, kaip ir visoms kitoms, galite rinktis įvairius gobelenus bei odas pagal savo skonį ar poreikius. Sofos kaina keičiasi priklausomai nuo audinio grupės pasirinkimo. Kojelės šio modelio yra tiesios, metalinės, galimos dvi spalvos.

Sofos matmenys: Plotis 346cm, šezlongas 167cm, sėdimos dalies gylis 97cm, aukštis 84cm.

Rėmas: mediena, fanera, be metalinių matomų sąsagų (vadinamos “zig zag”). Tvirtas ir kokybiškas.

Visos sofos minkštosios dalys yra laisvos – nuimamos.

Staliukas į kainą neįskaičiuotas.

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233