Kampinė sofa lova Zorrento

2 935,00 1 761,00

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių

Pagal užsakymą

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Sofą tam tikra prasme galima vadinti namų širdimi, ant kurios susirenka visi šeimos nariai pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpesčiais, pažiūrėti gerą filmą ar netgi atšvęsti vakarėlį. Todėl labai svarbu savo namams ir šeimai rasti tinkamus baldus, kurie tarnautų ilgus metus. Esame tikri, jog Isku kampinė sofa lova Zorrento ko gero nepaliks nė vieno abejingo. Tik pažvelkite į tas dailias dekoro pagalvėles!

Ši sofa lova ypatinga tuo, kad gali būti tokio dydžio ir susidėti iš tiek dalių, kiek jūs tik panorėsite! Zorrento atskleidžia daug puikių individualių sprendimų jūsų namams. Tai lyg kiek brangesnis konstruktorius suaugusiems! Zorrento – modernaus dizaino svetainės baldas šiuolaikiniams namams. Jame nepastebėsite ištaigingų ir nereikalingų detalių, kadangi kampinėje sofoje lovoje Zorrento viskas apgalvota iki smulkmenų. Šis baldas tiesiog pritaikytas dideliems susibūrimams ir talpinti kuo daugiau žmonių. Kadangi tai yra sofa lova, prireikus, ją galėsite lengvai transformuoti į miegamąjį baldą. Ar gali būti kas nors funkcionaliau?

Matmenys: P239/P273 cm x G96 cm x A86 cm (plotis x gylis x aukštis).

Kampinė sofa lova Zorrento yra pasiruošusi užkariauti jūsų svetainę!

Modulinė minkštųjų baldų serija Zorrento plačiai pritaikoma visoms erdvėms. Atskirų modulių dėka sukomplektuoti galima baldą atitinkantį jūsų turimą erdvę. Kalbant apie dizainą – labiau patiks mėgstantiems masyvius, klasikinius baldus, bei turintiems didesnes erdves ar didesnio ūgio žmonėms.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233