Sofa lova Amanda

2 469,00 1 481,40

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Sofa lova Amanda užtikrina puikų poilsį dviems asmenims. Taip pat kartu galite įsigyti 13 cm aukščio čiužinį iš “Memory foam” medžiagos, kuris pavers šią sofą lovą nepaprasta miego oaze.

Funkcionalūs bei apgalvoti sprendimai įgauna vis didesnę svarbą renkantis naujus baldus namams. Perkrautos bei užgriozdintos patalpos ne tik optiškai sumažina erdvės pojūtį, bet ir apsunkina namiškių kasdienybę. Svetainė šeimos gyvenime turi ypatingą reikšmę. Juk visiems smagu po dienos darbų susirinkti, susėsti ant minkštos sofos ir pasidalinti dienos įspūdžiais.

Sofa Amanda yra viena mylimiausių tarp Isku pirkėjų. Šis baldas savyje derina dvi ypatingas savybes: yra neįtikėtinai patogus bei tuo pačiu išlieka labai estetiškas. Be to sofa lova Amanda gali būti išskleidžiama ir pritaikoma kaip lova, jei pas jus užsiliko draugai ar artimieji. O galbūt pasitaiko, kad ir jus pačius netikėtai suvilioja silpnumo akimirka? Tam jums visai nereikia įrenginėti atskiro svečių kambario – užtenka įsigyti funkcionalią Isku sofą-lovą Amandą.

Matmenys: P200 cm x G98 cm x A85 cm (plotis x gylis x aukštis).

Priklausomai nuo jūsų turimos erdvės, galite pasirinkti 280 cm ir 300 cm sofas lovas  Amanda.

Įneškite jaukumo bei skandinaviško stiliaus į savo namus su sofa lova Amanda!

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233