Laikiklis kompiuteriui BW GetUpDesk Light

165,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Laikiklis kompiuteriui BW GetUpDesk Light – išmanu, paprasta, mobilu ir ergonimiška! Puiki priemonė darbui namuose – pakelkite savo nešiojamą kompiuterį į tokį aukštį, koks jums reikalingas atitinkamu momentu. Lengvai sudedamas ir taip pat lengvai išardomas laikilis nedidelio svorio, pagamintas iš faneros dengtos patvariu laminatu. Laikiklio pagrindas neslidus ir nebraižo paviršių – tad jį pasidėti galite bet kur. Įsigyti galima ir dėklą transportavimui. 4,5kg sveriantį laikiklį laisvai nusivešite į darbą ar sodybą ir dviračiu, ir automobiliu.

Laikiklis nešiojamam kompiuteriui BW GetUpDesk Light yra iš naujosios Black and White serijos. Tai ergonomiškos darbo vietos baldų serija, kuri pasižymi stilingu dizainu, išmanumu, mobilumu bei praktiškumu. Visus BW kolekcijos baldus ir aksesuarus naudoti galime ir namuose, ir biuruose.

Papildomai prie šio laikiklio įsigyti galite ir metalinę dalį, kurios dėka nešiojamą kompiuterį laikysite aukščiau, o medinė dalis pasitarnaus kaip nedidelis paviršiaus plotas dokumentams pasidėti.  Tad šis laikiklis viso susideda iš trijų dalių ir turi 2 palydinčias dalis, paminėtas ankščiau (metalinį laikiklį pačiam kompiuteriui ir dėklą). Išmanus ir ergonomiškas dizainas įgalina šį aksesuarą panaudoti labai plačiai. Iliustracijose galite rasti pavyzdžių. Tai puikus daiktas ir vaikams – patogiame aukštyje jūsų vaikas gali piešti ar naudoti rašymo lentą darbeliams.

Metalinio laikiklio kompiuteriui kaina 61 eur.

Dėklo nešiojimui kaina 50 eur.

Matmenys: P 54cm x G 55 cm x A 61cm.

Svoris: 4,5kg.

Spalva: Balta.

Daugiau įkvėpimo ir idėjų darbui namuose pasisemti galite čia >>.