Loft pufas

705,001 350,00

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas
Suomiška modulinė sofa Loft – šiuolaikiška, modernaus dizaino ir skandinaviško stiliaus poilsio oazė! Sofos stilius ir naudojamas užpildas visgi yra esminiai kriterijai, kurie turėtų nulemti mūsų sprendimą. Ši modulinė sofa Loft sofa gali būti dviejų tipų užpildo: minkšto baldinio porolono ir su papildomu plunksnų sluoksniu, kuris suteikia šiek tiek tvirtumo ir standumo. Tai labai minkštas, ypač komfortabilus baldas.
“Loft” serijos sofos yra modulinės. Tai privalumas ir išskirtinumas. Moduliniai baldai lengvai transformuojami – atskiriami arba jungiami su papildomomis dalimis. Tai suteikia visišką laisvę, šios serijos baldus pritaikyti kiekvienai individualiai erdvei!
Kampinė sofa – puikus pasirinkimas ieškantiems erdvaus, patogaus baldo poilsiui visai šeimai. 2-vietė ar 3-vietė “Loft” sofos gražiai įsilies mažesnėje, namų ar biuro, erdvėje. Rinktis galite ne tik sofos modelį ar dydį, bet ir audinių, odos bei kojelių spalvą. Iš dešimčių skirtingų gobelenų tikrai rasite jums patinkantį. Galutinė baldo kaina priklausys nuo jūsų pasirinkimo.
Renkantis naują sofą yra įvairių rodiklių, įtakojančių mūsų pasirinkimą. Suprantama, kad dažniausiai vaizduotėje turime tam tikrus spalvinius variantus, formą, mąstome apie stilių, nekreipdami per daug dėmesio funkcionalumui ar naudojamam sofos užpildui. Sofa yra kasdien naudojamas baldas, kurį perkame ne sezonui ar porai metų, todėl rinktis turime kruopščiai ir atsakingai.
Matmenys: 110 x 91cm, H-45cm.
“Pohjanmaan” – ilgametę patirtį turintis Suomijos baldų gamintojas. Pasitikėkite skandinaviška kokybe bei dizainu ir šiais baldais mėgausitės ilgai!
Papildoma informacija
Gobelenas

Dellux 13 griffin, Diamonds 588, Elegant 17, Labrador 03, Luxor 01, Luxor 17, Luxor 86, Otaru 02, Yedi 196, Yedi 862

Kojelės

Chromuotos metalinės kojelės 232/15, Juodo metalo kojelės 232/15

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233